DÜZCE BATININ BİRİNCİSİ OLDU

1.690

“Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi”ni içeren, 18 maddelik Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun, millet tarafından halk oylamasında kabul edildi.

Anayasa değişikliği için yapılan halk oylamasında, resmi olmayan sonuçlara göre “Evet” çıkmasının ardından Düzce’de vatandaşlar Anıtpark’a akın etti.

Düzce genelinde yüzde 70.77’lik oranla Evet çıkmasının ardından Ak Parti İl başkanlığı Anıtpark’ta kutlama programı düzenledi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir , İl Başkanı Hikmet Keskin, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, teşkilat üyeleri, belediye başkanları ve vatandaşlar hep birlikte alınan sonucu büyük bir coşku içerisinde kutladılar.

Kurulan sahneden Düzcelilere teşekkürlerini ileten Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’nin üzerine düşen görevi yerine getirdiğini belirterek, sonuçtan oldukça memnun olduğunu söyledi. Alanda toplanan kalabalığa övgüler yağdıran Bakan Özlü, burada şuan miting yapmıyoruz. ama kalabalık muhteşem. Bu kalabalığı Düzce’de hiçbir parti miting yaparken dahi yakalayamadı diye konuştu.

İl Başkanı Hikmet Keskin; Düzce bizi yine yalnız bırakmadı.Yine üzerine düşeni yaptı. Düzce batıdaki iller arasında birinci oldu. S.A.S. ekibimiz yine Türkiye birincisi oldu. Düzce Ak Parti’nin kalesidir. Bunu bu akşam da göstermiştir. dedi .

Kutlamalar havai fişek gösterileri ile son buldu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar