KESKİN; AK PARTİ’DE GÖREVLER SADAKAT VE LİYAKATA VERİLİR !

416

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, bazı basın kuruluşlarında başkanlığının kesin olduğuna dair çıkan haberler üzerine yazılı basın açıklaması yaptı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yazılı basın açıklamasında; “ Kamuoyunun da bildiği üzere Partimiz Kongreler sürecine girmiş bulunmaktadır. Bu sürecin AK Parti teşkilatlarına yakışır biçimde gelişeceğinden kimsenin şüphe etmemesi gerekir. Partimizin siyasi anlayışı gereği bu süreç parti için disiplin kuralları içerisinde demokratik bir şekilde gerçekleşecektir. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kamuoyuna açıkladığı kıstaslar ve hassasiyetler gözetilerek yapılacak aday belirlemelerinde ve kongrelerde, gerekli istişareler yapılacak. Nihayetinde de Genel Merkezimizin tasarrufları ile hareket edilecektir.
Bu durum tün ilçelerde olduğu gibi il başkanlığımız için de geçerlidir.

Buna rağmen bazı basın kuruluşlarında hiçbir ortamda kendi ağzımdan böyle açıklama yapmama rağmen il başkanlığımı kesin gördüğüm algısı yaratılmak istenmektedir.
Birçok konuşmamda ifade ettiğim gibi görevim süresince tek arzum, teşkilatıma ve ilime en iyi hizmeti verebilmek olmuştur. Genel Başkanımın ve teşkilatımın tasarrufu altındaki bu konu hakkında görüş ifade etmem karakterime ve siyaset anlayışıma kesinlikle uymaz. Dolayısı ile yapışan bu tür haberler gerçek dışıdır. AK Parti temayüllerinde büyük bir saygısızlık olan bu asılsız haberlere hemşehrilerimin itibar etmemelerini rica ediyorum.

Teşkilatlarımızda görevlerin ahbap-çavuş ilişkisi ile değil, sadakat ve liyakat üzerinden olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum” ifadelerinde bulundu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+