MECLİS TOPLANTISI SEÇİM ÖNCESİ OLAYSIZ TAMAMLANDI

301

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda dün yapılan meclis toplantısında Düzce kamuoyunun uzun zamandır görmek istediği manzara yaşandı. Görev süresince meclis ile yönetim kurulu arasında yaşanan fikir ayrılıkları düzenlenen son meclis toplantısında tekrarlanmadı. Meclis üyeleri, yönetim kurulunun meclise sunduğu tüm teklifleri kabul ederek beklenmedik bir sonuca imza attı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Ertan Taşlı başkanlığında meclis toplantı salonunda yapıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır’ın da katıldığı meclis toplantısı meclis üyelerinin yeterli çoğunluğunun sağlanması ile gerçekleşti.

Meclis toplantısı Temmuz ayı mizanın oy çokluğu ile kabul edilmesiyle başladı. Yeni eğitim öğretim yılı için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) gelen kırtasiye yardım bedelinin 100 bin TL’ye tamamlanması mecliste oy birliği ile kabul edildi. Yönetim kurulu üyelerinin imzasıyla meclise sunulan 22 Ekim’de yapılacak Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için 40 bin TL, tebligat giderleri 5 bin 500 TL, odanın aylık temsil ağırlama giderleri hesabına 2 bin TL, Personelin yol-gider ve harcırahları için 3 bin TL, ilan ve duyuru giderleri için 10 bin TL aktarım talepleri kabul edildi.

Alınan kararlarla yönetim kurulunun tüm teklifleri kabul edilmiş oldu. Toplantıda gelecek hafta düzenlenecek Ahilik Haftası için gereken harcamalar kapsamında 5 bin TL yardım edilmesi kararı alındı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+