AK PARTİ YIĞILCA İLÇE KONGRESİ YAPILDI

500

AK Parti Yığılca 6. Olağan Kongresi, geniş katılım ile Kızılay Toplantı Salonunda Yapıldı. Tek listeyle gidilen kongrede, 173 delegenin oyunu alan Kerem Yalçıner, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

AK Parti Yığılca İlçe Teşkilatında da bugün kongre heyecanı yaşandı. Yığılca Kızılay Toplantı Salonunda yapılan Kongreye, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, Beyköy Belediye Başkanı Osman Osman Kılıç, AK Parti Düzce Teşkilat Yöneticileri, İlçe ve Belde Teşkilat Başkanları, AK Parti Düzce İl Genel Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, konuşma yapan AK Parti Düzce Milletvekili
Fevai Arslan, AK Parti döneminde Yığılca İlçesine birçok yatırımın yapıldığını belirtti. Konuşmasında
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’e ilçeye yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür eden Arslan,
Yığılca Belediye Başkanımız Muzaffer Yiğit’;in çalışmalarını çok yakından takip ediyoruz. Kendisi her
zaman takdir ettiğimiz bir Belediye Başkanımız. Ben her yerde Sayın Başkanımız Muzaffer Yiğit’i örnek
gösteriyorum” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de ”Yığılca bizim göz bebeğimiz. Yığılca halkı her seçimde bize en büyük desteği veriyor” diyerek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; ”Düzce Geneline 18 Milyon TL bir ödenek çıkarttık. Bu ödenekten 3.5 Milyon TL gibi bir bütçeyi sadece Yığılca İlçesine aktardık. Bu ödeneğin bir bölümü ile Redifler – Gökçe ağaç ve Sarıkaya Köylerinin su isale hattı projesini başlattık. Diğer kalan kısmı ile de Yığılca’nın 20 köyüne parke taşı ihalesi yapılacak. Bunun dışında, Yığılca halkının en çok ihtiyaç duyduğu röntgen cihazı, Yığılca Devlet Hastanemizde en kısa sürede faaliyete geçecek”

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Yığılca Halkına her seçimde kendilerine verdiği destekten ötürü teşekkür ederek başladığı konuşmasında; ”Yığılca Halkı, her seçimde AK Parti’ye büyük destekler verdi. Bu nedenle AK Parti İl Başkanı olarak, Yığılca halkına olan minnettarlığımı belirtmek istiyorum. İnanıyorum ki, Yığılca halkı her zaman olduğu gibi, hep AK Parti’ye destek verecek. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği yoldan devam edeceğiz. Kongrelerimizde hem muhasebe yapıyor hem de geleceği planlıyoruz. Ben değil biz diyerek, kardeşhane, birbirimizi kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Türkiye’nin ve AK Partinin kaderini birbirinden ayıramayız. Bizim birbirimize düşmesini isteyenler pusuda bekliyor. 7 Haziranda pusuda yatanları gördük. 1 Kasımda da büyük bir gayret gösterdik ve medeniyet yolcuğuna devam ettik. Geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürümeliyiz. Sadece Türkiye değil tüm dünya mazlumları bizden bunu bekliyor. O
yüzden bu bilinçle çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi yapacağız” dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, AK Parti Yığılca Teşkilatı ve kendisinin uyum içinde çalıştığını ifade etti. Dün olduğu gibi, bugün de AK Parti teşkilatları ile uyum içinde çalışacağız” diyen Yiğit; ”Burada isim vermiyorum. Ama geçenlerde beni AK Parti Genel Merkezinden Üst Düzey bir yönetici arayarak,Sayın Başkan, sizin ilçedeki birlik ve beraberliğin sırrını merak ediyorum. AK Parti Teşkilatları ile uyum içinde çalışıyorsunuz. Bu nedenle her yer de sizi örnek gösteriyoruz”dedi. Buda bizi çok mutlu etti” diye konuştu.

AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, birlik ve beraberlik mesajı verdi. İlçe Başkanlığı görevinde kendisine en büyük desteği veren Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’e teşekkür eden Yalçıner, ”Neferi olduğum AK Parti’nin çatısı altında bulunmaktan dolayı, büyük mutluluk yaşıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan kongrede, Kerem Yalçıner, 173 delegenin oyunu alarak, yeniden ilçe başkanı seçildi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+