TRAFİĞE YENİ DÜZENLEME !

415

Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirilen Karayolları Trafik Güvenliği Koordinasyon Kurulu Toplantısında şehrin bazı noktalarına kavşak ve kapan yapılması kararı alındı. Trafiğe açılması yeniden gündeme gelen İstanbul Caddesi ile ilgili ise açıklama yapılmadı.

Karayolları Trafik Güvenliği Koordinasyon Kurulu toplantısı
Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında, Makam Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Garnizon Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve Karayolları Trafik Güvenliği Koordinasyon Kurulunda yer alan birimlerin yetkilileri katıldılar.

Karayolları Trafik Güvenliği Koordinasyon Kurulu Toplantısında Olimpiyat Kavşağına yüksek kapasiteli kavşak yapılması, İstanbul Caddesi Hastane Sokağına kavşak yapılması, İstanbul Caddesi Hastane Kavşağı otobüs durağının İl Sağlık Müdürlüğüne ait ambulansların park alanı girişinde bulunduğundan, otobüs durağının bulunduğu yerden daha güvenli yere alınması, Atatürk Devlet Hastanesi poliklinikler girişinde bulunan taksi durağına ait araçlar sokak üzerinde bekleme yaptıklarından dolayı trafiği olumsuz etkilediği için araçlarının hastane içeresine veya sokak üzerine yapılacak cebe ya da Belediye Başkanlığı tarafından tespit edilen duraklarda beklemeleri veya talep doğrultusunda poliklinikler bölgesine gelmesi, Emniyet Müdürlüğü ek hizmet binası ile Orman Fidanlık Müdürlüğü arazisi arasında bulunan ve İstanbul Caddesinden Atatürk Devlet Hastanesine tek yön olan sokak üzerine park yapılmasını önleyici tedbirler alınması ve sokağa ters girişleri önlemek için kapan yapılması konuları görüşülerek karara bağlandı.

Koordinasyon Kurulu Toplantısıyla ilgili olarak yapılan açıklamada yeniden trafiğe açılacağı gündeme gelen İstanbul Caddesi ile ilgili olarak hiçbir ifadeye yer verilmedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+