DÜZCESPOR İSTEDİĞİ TESİSE KAVUŞUYOR !

529

Düzcespor Başkanı Cihat Algün, Düzcespor’un geliri olmadığını ve sabit gelir sağlamak adına projeler ürettiklerini ifade ederek “Düzcespor için bir satış mağazası ve geliri tamamen Düzcespor’a aktarılacak olan bir cafe düşünüyoruz” dedi.

Maddi açıdan hiçbir geliri olmayan Düzcespor için kulüp başkanı Cihat Algün harekete geçti. Düzespor’a gelir getirecek projelere öncelik verileceğini ifade eden Başkan Algün, Düzcespor mağazası açacaklarını söyledi.

Algün “Paşa Ormanı Köyünde 18 Dönümlük bir arazi var. Buraya Düzce’ye ve Düzcespor’a yakışacak tesisler yapmak isliyoruz. Projelerimizi hazırladık. Bunları da Bakanımıza sunacağız. Düzcespor için bir satış mağazası ve kalıcı gelir için çay salonu projemiz var. Bunlarda burada gündeme gelecek. Biz Düzcespor’un geleceğini kurtarmak için görevi aldık” dedi.

Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün “Sezon öncesinde Düzcespor takımını kayyuma gitmekten kurtarmak ve takımımıza sahip çıkmak için Başkanlığı aldık ve kolları sıvadık. Tabi bu işe soyunurken bize destek sözleri verildi. Bu sözler tutuldu mu derseniz. Şu ana kadar henüz bir şey görmedik” dedi.

Düzcespor için bir gece tertiplemek istediklerini ifade eden Cihat Algün, “Bu gecemizde Sayın Bakanımız Faruk Özlü, Sayın Valimiz Zülkif Dağlı olsun, Sayın Belediye Başkanımız Dursun Ay olsun, siyasi parti il başkanlarımız olsun, protokolümüz olsun. Düzce’yi seven iş adamlarımız sanayicilerimiz olsun, dedik. Düzcespor’u tanıtan projelerimiz tanıtalım dedik.

Tüm bunları hayata geçirecek organizasyonlar yapalım. Burada kim gönlünden ne kopuyorsa katkı yapsın. Tek başıma bu yük bize ağır geliyor. Bu konuyu sayın valimizle görüşeceğiz. Ve neler yapabiliriz bunu görüşeceğiz. Güzel günlerde herkes toplanır. Biz zor durumdayken takıma sahip çıkılmasını istiyoruz. Güzel bir sözümüz var. Yarın şampiyonluk fotoğrafında yerini almak isteyenler bugünden yerini alsın diyoruz. Biz şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Bunun içinde hep birlikte olalım ve Düzcespor’a maddi destek verelim. Bir üst lige çıktığımızda Düzce ili de bir üst ligde olacak. Tek başımıza bunları yapmaya çalışıyoruz. Hiç bir gelirimiz yok fakat her hafta 150 bin lira giderimiz var. Bir kuruş gelirimiz yok. Düzcespor’un 1990 yılından kalan borçları var. Senetler ve hacizler takıma geliyor. Bizde bunları ödemeye çalışıyoruz. Hem borç ödüyoruz hem de takımı zirve yarışına ortak olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu takım sadece Cihat Algün ve yönetim kurulunun değil tüm Düzce’nin takımı. Gelin birlikte Şampiyonluk resimlerinde birlikte olalım bunun yolu maddi destekten geçiyor.” dedi

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+