Sol Yapışkan Reklam 600×130
Sağ Yapışkan Reklam 600×130

MHP’NİN GÜR SESİ MHP’DEN İSTİFA ETTİ !

628

MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu bu sabah İl Seçim Kurulu’na giderek parti üyeliğinden, Düzce Belediyesi’ne de meclis üyeliğinden istifa ettiğine dair dilekçelerini sundu.

Katırcıoğlu’nun bu hamlesinin hemen ardından MHP Düzce İl Yönetimi; parti üyesi Yakup Doğan ve belediye meclis üyesi Ercan Katırcıoğlu’nun kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini duyurdu.

MHP Düzce İl Yönetimi’nden yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi: “MHP Düzce İl Yönetim Kurulu olarak partimiz mensubu Yakup Doğan ve Ercan Katırcıoğlu’nun başka bir siyasi partiyle ilgili faaliyetlerde bulunduğu tarafımızca tespit edilmiştir. Partimiz mensubu bu kişiler diğer siyasi partiyle alakalı yapmış oldukları siyasi faaliyetler sebebiyle MHP Düzce İl Yönetim Kurulu olarak kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmişlerdir.”

Öte yandan Katırcıoğlu’nun Meral Akşener’in genel başkanlığında bir süre önce siyasi arenadaki yerini alan İyi Parti ile temas halinde olduğu ve yakın zamanda Düzce için kendisine görev verileceği iddia edildi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar