TÜRSAB’DA GENÇLER DE SÖZ SAHİBİ OLACAK !

417

Kongre hazırlığındaki Türsabın Başkan Adaylarından Emin Çakmak, Türsab Hepimizin ekibiyle birlikte Düzce’de acentelerle düzenlediği “Ortak Akıl’ toplantısında “Türsab’ta gençlik kolları kurulacak ve Türsab’ta gençlerde söz sahibi olacaktır. Gençler toplanıp aralarında kararlar alacaklar ve yönetim onların kararlarını hayata geçirecektir. Böylece Türsab’ta kuşaklar arası farkları ortadan kaldırarak taban tavan ilişkisini dengeye oturtacağız. Bundan böyle Türsab’ta gençlere değer verilecektir” dedi.

GENÇLERE SÖZ HAKKI, TÜRSAB’A ÇOK ŞEYLER KATACAKTIR

Toplantıya katılan Akçakoca Turizm Derneği Başkanı ve Anatolia Tours sahibi Ömer Özcan ile Arel Tur sahibi Ümit Çetin “Genç turizmciler olarak yenilikçi projelerle Türsab Hepimizin hareketine destek vermek istiyoruz. Yönetime geldiğinizde gençlere söz hakkı vermeniz ise Türkiye’nin kapısını çağdaş dünyaya açacaktır. İyi eğitimli, dünya görüşüyle yeniliklere açık, teknolojiyi kullanan ve iyi bilen bir kuşak yetişiyor. Bizler gençlerin sizinle birlikte Türsab’a çok şeyler katacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Türsab Başkan adayı Emin Çakmak ise ‘Türsab’ta kabuğu kıran adam’ olarak bilinmem bile gerçek değişimi başlatan kişi olarak tanınmamı sağladı. Geçen kongrede 9000’e yakın acenteyi ziyaret ederek olarak birer çam fidanı armağan ettim. Şimdi gezdiğim her yerde acenteler bana ‘Başkan hediye ettiğin çam fidanları büyüdü. Artık işler kıvamına geldi. Sizi başkan olarak görmek istiyoruz’ diyorlar. Bu nedenle yola çıktım ve inşallah bize güvenen acentelerin oylarıyla yönetime geldiğimizde bu büyük görevden yüzümüzün akıyla çıkacağız ve Türsab’ta devrim yaratacağız. Yeni Türsab’ta Tursabhepimizin.orgsitemizde açıkladağımız 154 projenin yarısını ilk 6 ayda hayata geçirmek istiyoruz.”dedi.

NİTELİKLİ TURİST GELSİN İSTİYORUZ

Çakmak; ”Biz çok turist değil nitelikli 50 milyon turist gelsin ve Türkiye 100 milyar dolar kazansın istiyoruz. Türkiye’nin keşfedilmemiş bölgelerini dünya turizmine açmak için teknolojiden yararlanacağız. Kara kaplı defterlerden kurtularak kurulacak olan djiital Türsab ile Akçakoca, Sakarya gibi bölgelerimiz artık birer dünyanın turizm destinasyonu haline gelecektir.”diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+