Sol Yapışkan Reklam 600×130
Sağ Yapışkan Reklam 600×130

SİYASET AKADEMİSİNDE İKİNCİ DERS YAPILDI

439

AK Parti Ar-Ge Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan Siyaset Akademisi’nin Düzce’deki dersleri devam ediyor. İkinci buluşmada ders veren isimlerden olan Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdinç Yazıcı, siyasetin neden yapıldığını, amacının ve hedeflerini anlattı.

AK Parti Düzce Siyaset Akademisi Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın verdiği ilk dersin ardından ikinci haftada yeni isimlerle devam etti. Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan ikinci buluşmaya Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdinç Yazıcı ile Netvizyon Kurucu Başkanı ve Yönetmen Binali Kılıç katıldı. 336 kaydın olduğu ve çevre illerden de katılımcıların olduğu Düzce Siyaset Akademisi’nin ilk dersini Doç. Dr. Erdinç Yazıcı ‘Yeni Nesil Siyasal İletişim’ konusuyla verdi. Siyasetin neden yapıldığını, amacının ve hedeflerini hem teorik hem de örneklerle anlatan Yazıcı, dersin sonunda soruları da cevapladı.

İkinci dersi ise Netvizyon Kurucu Başkanı ve Yönetmen Binali Kılıç verdi. Slaytlar ve videolar eşliğinde özellikle İsrail ve bazı odakların algı operasyonlarını nasıl yaptığını gösteren Kılıç, katılımcılardan alkış aldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar