SEÇKİN SEÇİM MANİFESTOSUNU AÇIKLADI

333

Seçim manifestosunu açıklayan Erkan Seçkin “İnanıyorum ki gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir. Sayın Cumhur Başkanımızın dediği gibi: Başarılmayacak hedef yoktur. Yeter ki hedeflerimiz ortak olsun. İnanalım, birlikte çalışalım. Milletimiz kazansın ” dedi

Erkan Seçkin, düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarına hedeflerini anlattı. Kutsal vazife için yılmadan çalışacağını söyledi. 27.Yasama Döneminde görev almak üzere AK Parti’den aday adayı olduğunu söyleyen Seçkin “ Bu kutsal vazife için şahsım milletvekili adayı olamasam dahi aday gösterilecek arkadaşlarım ile birlikte tüm çalışmalarında yanlarında olacağımı, aday olmam durumunda daha fazla sorumluluk ile çalışmak gerektirdiğini, milletimizin menfaatleri için her zaman vazife aldığımı ve bundan sonra da yılmadan çalışacağım. İnanıyorum ki gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir”dedi.

Seçim manifestosunu açıklayan Erkan Seçkin Düzce ve bölge ile ilgili görüşlerini ve yapılması gerekenleri anlattı. Turizm, sanayi, tarım ve hayvancılık, fuar alanı, hava parkı, yat limanı, Onkoloji Hastanesi ve Sanatoryum, hızlı tren, yerli otomobil ve projelerinin temel hedefleri hakkında bilgiler verdi.

Yapılacak tüm çalışmaların, alınacak tüm kararların toplumsal uzlaşı ve fikir birliği ile alınmasının çok önemli olduğunu ifade eden Seçkin, mevkilerin gelip geçici olduğunu ancak yapılacak eserlerin, çalışmaların ilin ve bölgenin geleceğini etkileyeceğini söyledi.

Seçkin, Akçakoca-Gölyaka-Yığılca gibi ilçelerdeki tarihi ve turistik mekânların halkın ve öğrencilerin daha etkin kullanımına açılması bölgesel turizme katkıda bulunulması gerektiğini belirtti.

Düzce ve çevresinde sanayileşmenin çevre ile uyum içerisinde olması gerektiğini söyleyen Keskin“ Bugün yaşanan çevre ve kirlilik sorunu sadece Merkezdeki hava da değil, Melen çayında, Akçakoca denizinde, Gölyaka yaylalarında da kendini hissettirmektedir. Sadece sanayi tesisleri ile çözümlenmeyecek bu adımı temiz yaşama biçimi ve bu düzene uyum sağlamayı kolaylaştırıcı tedbirler ile atabiliriz” dedi.

Düzce Erkan Seçkin, tarım ve hayvancılık konusunda belki de Türkiye’deki ulusal pazarlara lojistik olarak en hakim, doğal bitki örtüsü ve iklimi ile en avantajlı ilin Düzce olduğuna dikkat çekerek “Bu avantajı tüm ulusun hizmetine sunmak da bizlerin görevi olmalıdır. Ülkemizde önümüzdeki dönemlerde karşılaşılabilecek olan gıda sorunun çözümünde bölgemiz anahtar rol oynamalı özellikle ihtisas tarımında söz sahibi olmalıdır. Tarımda ve hayvancılıkta uzmanlaşmayı ülke gündeminde mutlaka önemli bir noktaya taşımalıyız. Neden Düzce ili yeşil yapraklı bitkilerde neden Bolu Kök bitkilerinde, neden Adapazarı Küçükbaş hayvancılıkta söz sahibi olmasın?” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+