Sol Yapışkan Reklam 600×130
Sağ Yapışkan Reklam 600×130

DÜZCE PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞMADA BİR ARAYA GELDİ !

213

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi tarafından her yıl geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımıyla Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar geçirilmesi temennisinde bulunuldu.

Ramazan Bayramı nedeniyle, Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesince her yıl geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Bayramlaşmaya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, siyasi partilerin milletvekili adayları ve temsilcileri, kurum müdürleri, oda başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, işadamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende bayramlaşmanın ardından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay katılımcılara hitap etti.

Törende konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, şunları kaydetti: ” Burada çok güzel bir topluluk var. Hep birlikte bayramımızı kutluyoruz. Siyasi görüşlerimiz ayrı olabilir ama bayramlarda birlik ve beraberlik içinde bayramımızı kutluyoruz. Düzce çok farklı kesimlerden insanların yaşadığı bir şehirdir. Balkanlardan gelenler var her yerden gelen var. Bugüne kadar Düzce’de bu demokratik yapıda hiçbir kavga yaşanmamıştır. Düzce Türkiye için örnek bir şehirdir. Farklı kültürlerin bir arada yaşanabilmesi açısından. Bayramınızı tebrik ediyor nice bayramlara erişmeyi temenni ediyorum.”

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da yaptıkları kısa konuşmalarla tüm Düzcelilerin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara erişilmesini temenni etti.

Bayramlaşma programı yapılan duanın ardından son buldu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar