Sol Yapışkan Reklam 600×130
Sağ Yapışkan Reklam 600×130

BİNLERCE KİŞİ YENİDEN DEMOKRASİ NÖBETİNDE!

484

Düzce’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında protokol üyeleri ve binlerce vatandaş Cedidiye Meydanında toplanarak, Anıtpark Meydanı’na kadar yürüdü. Düzce Belediyesi Mehteranının seslendirdiği marşlar eşliğinde, ellerindeki Türk bayrakları ve tekbir getirerek yürüyen vatandaşlar, FETÖ aleyhine sloganlar attı. Alana gelen vatandaşlar, burada mehter ekibinin seslendirdiği marşlar eşliğinde slogan attı.

Yürüyüşe Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, Belediye Başkanı Dursun Ay, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Gölbaşı’ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı’na düzenlenen saldırıda şehit olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın babası Ramazan Baysan, siyasi parti İl Başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Yürüyüş sonunda Anıtpark alında Demokrasi Nöbeti başladı. Alanda Mehter ekibinin çaldığı marşların ardından, şehitler için Kuran’ı Kerim okundu, dualar edildi.

Anıtpark meydanında gece boyu devam edecek olan etkinlikler sabah namazı ile son bulacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar