AK PARTİ İL BAŞKANI MUSTAFA KESKİN OLDU!

183

Yerel seçimler ve il başkanlığı konusunda hareketli günler geçiren AK Parti’de yeni il başkanının atanmasının ardından devir teslim töreni gerçekleştirildi. Aralık ayı sonunda il başkanlığı görevinden istifa eden Hikmet Keskin, genel merkez tarafından göreve getirilen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’e görevi devretti.

AK Parti Düzce İl yönetiminde eski İl Başkanı Hikmet Keskin’in istifasının ardından yeni başkanlık için partide hareketli günler yaşanıyordu. Genel Merkez partinin eski Merkez İlçe Başkanı olan Hikmet Keskin’i AK Parti Düzce İl Başkanı yaptı. Yapılan atamanın ardından partide devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Törende  Hikmet Keskin, yeni yönetimin bayrağı daha yukarılara çıkaracağına inandığını söylerken AK Parti Düzce İl Başkan Mustafa Keskin ise yollarının uzun vakitlerinin az olduğunu ifade etti.

“Bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağız”

Toplantıda ilk olarak konuşan Hikmet Keskin, teşkilatın birlik içinde olmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, “ İsimlerin hiç önemi yok, bu bir bayrak yarışıdır, bayrağı tecrübeli, değerli bir arkadaşıma devretmekten mutluluk duyuyorum. Teşkilatta yapılan temayül,  görüşmeler, birebir görüşmeler sonunda 4 arkadaşımız sunulmuştu, Cumhurbaşkanımız tarafından bu göreve Mustafa Keskin kardeşimiz layık gösterildi. Bizim bayrağı teslim ettiğimiz arkadaşımız inanıyorum ki bu bayrağı daha yukarılara çıkartacaktır.” ifadelerini kullandı.

Bu yola asla makam mevki için değil  hizmet davası için çıktıklarını söyleyen Keskin, yeni yönetimin yerel seçimlerde başarı göstererek Düzce’de 10-0 yapacağına inancının tam olduğunu vurguladı.

“Halkımızın hizmetine sunacağız”

Göreve seçilen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ise 2001 yılından bu yana partiye ve Düzce’ye hizmet etmek için yola çıktıklarını, bundan sonra durmadan, yılmadan hep birlikte yola devam edeceklerini dile getirdi.

Keskin, “ Düzce’nin vitrini olmasını, sahip çıkmasını istediğimiz bir yönetim kuracağız. Teşkilat kolalı gömleğe benzer, hiçbir leke olmaması lazım. Dikleşmeden dimdik durur. Milletin hizmetkarıdır. Tüm kardeşlerimizle kucaklaşacağız, ötekileştirmeyeceğiz, halkla kucaklaşacağız. Benim siyaseten kimseye kırgınlık, dargınlığım yoktur. Sadece yaşadığımız şehrin, yoluyla, kanalizasyonuyla, sergilediğimiz belediye hizmetleriyle değil, yaşadığımız yerin sanayisi, turizmi, işsizliği ile ilgilenecek bir belediye yapısı oluşturacağız. İnşallah kurgulayacağımız belediye ve il genel meclisleriyle yepyeni bir belediye anlayışını halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.

MHP’lilerden destek istedi

Faruk Özlü’nün belediye başkan adayı olarak gösterilmesini önemsediklerini ve Düzce olarak önemsenmesi gerektiğini belirten Keskin, Cumhur ittifakına istinaden, MHP’nin Cumhurbaşkanına verdiği desteği hatırlatarak yerel seçimlerde güçlü bir belediye başkanı  için ilk önce MHP’lilerden destek isteğini ifade etti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+