KESKİN BELEDİYE VE İL GENEL MECLİSİNİ AÇIKLADI !

165

AK Parti Belediye ve İl Genel meclis üyelerini yapılan basın toplantısıyla tanıttı. Toplantı’da kısa süre önce Faruk Özlü tarafından AK Parti’ye alındığı ilan edilen Celal Kasapoğlu ile İl Genel Meclis üyesi olarak adı ilan edilen Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, dikkat çeken isimler oldu.

Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan İl Başkanı Mustafa Keskin; “Belediye meclisi ve İl Genel Meclisi ile bütün ilçelerimizin meclis listelerini il seçim kuruluna vermiş bulunuyoruz. Bu süreç genel merkezimizin ön gördüğü şekilde alt komisyonlar ve genel merkezimizden görevlendirilen üst komisyon eşliğinde hazırlanmış olup, genel merkezden onaylanarak dün itibarıyla genel merkezimiz tarafından görevlendirilen koordinatörler eşliğinde bugün listelerimizi teslim ettik. İnşallah 31 Mart Yerel seçimlerinde ve bundan sonraki dönemde görev yapacak bu arkadaşlar AK Partimizi, Düzcemizi temsil edecekler. İnşallah hayırlara vesile olur diyorum” dedi

Basın toplantısında İl Başkanı Mustafa Keskin’in ardından konuşma yapan AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü ise liste hazırlamanın zorluklarına değinerek, önceki dönemlerde mecliste yer alan ancak yeni dönemde listelere giremeyen isimlerle de çalışmayı arzu ettiğini söyledi.

Faruk Özlü; “Biz ak parti olarak geniş, kapsayıcı bir liste yapmaya çalıştık. Çok değerli aday adaylarımız vardı. Seçmekte çok zorlandık. Liste yapmanın bu kadar zor olduğunu bilmezdim. Uğraştık, didindik ve güzel bir liste yapmaya çalıştık. Listeye giren değerli kardeşlerimiz kadar giremeyen değerli kardeşlerimizde var. Listelere giremeyen değerli kardeşlerimiz ile de önümüzdeki dönemde çalışacağız. Çünkü çok sayıda müracaat vardı. Ayrıca genel merkezimizin kriterleri vardı. Listeler yapılırken, kadın, genç kontenjanları, bölgesel güç dengeleri, Düzce’nin nüfus yapısı dikkate alındı. Kolay olmadı ama ben güzel bir liste yaptığımızı düşünüyorum. Genel merkezin de onayladığı bir liste oldu. Seçim süreci boyunca birlikte çalışacağız. Başaracağımıza inanıyorum. Önümüzdeki dönem çalışma dönemi olacak. Çalışacağız ve birlikte çok güzel ve büyük işler başaracağız” dedi.

Basın toplantısında meclis üyeleri adayları tek tek basına tanıtıldı. İşte o İsimler..

Merkez Belediye Meclis Üyeleri;

Kontenjan;
1. Celal Kasapoğlu
2. Hüdaver Gösterişli
3. Mesut Sancaklı

Merkez Asil Üyeler;

1. Cihat İnan
2. Ergin Çelikağ
3. Bayram Ali Kubilay
4. Güler Güneş
5. Erdem Akalın
6. Nurullah Yıldız
7. Leyla Ağan
8. Burak Çoşkun
9. Ahmet Çalışkan
10. Oya Kocaman
11. İlknur Yıldırım
12. Hasan Gündem
13. İlknur Bahar
14. Cemil Aksoy
15. Murat Aydın
16. Hasan Küçük
17. Mustafa Bilgin
18. Cansu Biriktir
19. Sinan Karadağ
20. Mehmet Emin İşbilen
21. Ömer Faruk Aşıkoğlu
22. Muhammet Ali Toramanoğlu
23. Recai Gün
24. Yeliz Yakalıoğlu
25. Eyyübül Ensari Güdük
26. Engin Eser
27. Ayşegül Mazlum
28. Ahmet Özdemir

Merkez İl Genel Meclis Aday Listesi Asil;

1. Dursun Ay
2. Hasan Aktürk
3. Şükrü Sert
4. Musa Küçük
5. Çiğdem Günal
6. Ekrem İşlekoğlu

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+