GENÇ İMAMHATİPLİLERDEN 28 ŞUBAT AÇIKLAMASI !

180

Düzce Genç İmamhatipliler Derneği Gençlik Komisyonu Başkanı ve Basın Sözcüsü Fatih Türk 28 Şubat’ın yıl dönümünde bir basın açıklaması yaptı.

Türk yaptığı açıklamada 28 Şubat’ın tarihe kara bir leke olarak geçtiğini söyledi.

Türk açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

”Bugün 28 Şubat. Tarihin Kara lekeli günlerinden biridir 28 Şubat. 28 Şubat 1997’de islam’a ümmete imam hatiplilere karşı savaş açmış kalleşlerin haince bir anlayış içerisinde bacılarımızın başörtülerini zorbaca açmaya çalıştıkları, içinde pırıl pırıl gençlerin yetiştiği imam hatipleri ezmeye çalışıp katmak istedikleri günün yıl dönümü.
Her 28 Şubat biz müslümanlara ve imam hatiplilere hüzün yaşatır. Tarihe geçen bir kare lekedir 28 Şubat.

Kur’anı saymamaktır, din ve vicdan özgürlüğü hiçe saymaktır, imam hatip okullarını tanımamaktır 28 Şubat.
Okyanus ötesinden organize edilen, Avrupa’da pişirilen ve Türkiye’de icra edilen hain ve kahpe bir planın günüdür 28 Şubat.

Din ve vicdan özgürlüğü adı altında muhafazakar kesime kalleşçe operasyon hazırlayanların günüdür 28 Şubat.
Geçmişimizi silip atmaya, örf ve geleneklerimizi hiçe sayıp bizleri modernizm adı altında prangaların arasında tutmaya heveslenmiş tasmalı köpeklerin günüdür 28 Şubat.
Toplumun ahlakına dinamit koyarak asimile etmeye, imam hatip okullarının değerini düşürerek muhafazakar toplum yapısının bozulmasına niyetlenmiş adilerin günüdür 28 Şubat.

Türkiye cumhuriyeti devletinin dinamiklerini değiştirip ülkemizi ülke sınırları dışına teslim etmek isteyen hainlerin günüdür 28 Şubat.

Başörtülü kadınlarımızı yerlerde süründürüp, başörtülü kardeşlerimizi okullarında rezil edip milleti aşağılamak isteyenlerin günüdür 28 Şubat.

Başörtülü milletvekillerimizin meşruluğunu hiçe sayıp milletin temsil edildiği yerlerden dışlanmasını sağlayan alçakların günüdür 28 Şubat.

Kuran’ın toplumda saygınlık kazanmasına, islam ahlakıyla yürütülen yaşantının daha da genişlemesine tahammül edemeyen edepsizlerin günüdür 28 Şubat.

Toprak altına canlı canlı gömülmesini istedikleri imam hatipli gençlerin zulme dur demek için başörtülerini çıkarmayıp davalarından da vazgeçmediği gündür 28 Şubat.

Gencecik kız çocuklarının medya önünde ezilip milletin vicdanının sızlatıldığı acı gündür 28 Şubat.
Evine ekmek götürebilmek için mücadele eden başörtülü öğretmenlerin annelerin hayasızca saldırıya dim dik durduğu gündür 28 Şubat.

Bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyen peygamberin ümmetinden gelen alimlerin hocaların ve onların ümmete müslüman bir gençlik yetiştirmek için mücadele verdiği yurtların kahpece yağmalanmaya çalışıldığı gündür 28 Şubat.

Ne bizler bunları yaşatanları unuturuz, ne de yaşatılanları..
Allah dinimize ümmete ülkemize imam hatip camiamıza bir daha böyle alçakla şeyler yaşatmasın. Allah inananlarla beraberdir..

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+