Sol Yapışkan Reklam 600×130
Sağ Yapışkan Reklam 600×130

DEMİRCAN’IN MİTİNGİNE YOĞUN İLGİ !

201

Gölyaka Belediye Başkan Adayı Yakup Demircan seçimlere 1 gün kala düzenlenen Mitingde vatandaşlara seslendi. Belediye Parkı Meydanında düzenlenen mitinge vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Demircan tüm projelerini hayata geçirme sözü verirken güçlü bir kadro ile göreve talipli olduklarını söyledi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Düzce Belediye Başkan Adayımız Dr. Faruk Özlü, Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri,İlçe teşkilat mensupları ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşen Mitingde konuşan Demircan, yarın yapılacak olan seçimlerde tüm vatandaşları oylarını kullanmaya davet etti.

Meclis üyesi adayları ile sahneye çıkan Demircan, vatandaşlardan destek istedi, ve Gölyaka için hazırladığı projeleri hayata geçirmek için vakit kaybetmeden çalışmaya başlayacağının sözünü verdi. Gölyaka’yı karış karış gezdiğini nerede ne sorun var hepsini bildiğini, vatandaşlarla birebir görüştüğünü ve onların beklentilerini tek tek not aldığını belirten Demircan; inşallah 1 Nisan sabahı Gölyaka’da hizmetlerin artarak devam edeceği bir günün sabahı olacak dedi.

Mitingin ardından vatandaşlar Demircan’a büyük sevgi gösterilerinde bulundular.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar