OGANSİA DÜZCE’DE SATIŞ NOKTASINI AÇTI!

2015 yılında Bursa’nın Nilüfer ilçesinde kurulan ve bugün 30 ülkeye ürün ihracaatında bulunan Ogansia, Düzce’de satış noktasını hizmete açtı.
 
Ogansia Emerald Direktörü Seda Ayan tarafından açılan Düzce Ogansia Satış Noktası ilk günden yoğun ilgi gördü. Açılış törenine Genel Koordinatör Mustafa Okutan, Yönetim Kurulu Üyesi Hüsamettin Evrentuğ, Sibel Evrentuğ, Ogansia bayileri ve çok sayıda Ogansia üyeleri katıldı.
Ogansia’nın bugün 200’ün üzerinde satış noktasına ulaştığını belirten Genel Koordinatör Mustafa Okutan, şuan 130’un üstünde ürün gamına sahibiz ama bu sayı daha da artacak, artık bizi takip etmeyi bırakın bize katılın, Ogansia ileriki dönemlerde çok konuşulacak dedi.
Ogansia Düzce Satış noktasını açan Seda Ayan ise; Ogansia’nın kendine özgü bir üyelik sistemi olduğunun altını çizerek ” Burada şöyle bir sistem var. Üyeler bu yöntemle çok ciddi kazançlar elde edebiliyor. Öğrenci, ev hanımı, çalışan veya çalışmayan herkes nu işi rahatlıkla yapabilir. Herkese tavsiye ediyorum. Ek kazanç için sitemizden ya da direk bizimle iletişime geçebilirler” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Kurdele kesimi ile Düzce Ogansia satış noktasının açılışı gerçekleştirildi.
Ogansia Düzce Mağazasında; gıda takviyesi, kişisel bakım, dermokozmetik, çay, kahve çeşitleri, anne bebek bakım serisi, cilt bakımı ve yeni nesil temizlik ürünlerinden oluşan yaklaşık 130 çeşit ürün çeşidi bulunuyor.
Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar