KEŞİR YIĞILCA’DA EVET TURU YAPTI

538

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, teşkilat üyeleri ile bilikte Yığılca ilçesinde referandum çalışmalarına katıldı. İlk olarak ilçede onlarca araç ile Evet turu atan Keşir seçim otobüsünden halkı selamladı.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, daha sonra Belediye parkında vatandaşlara hitap etti.

Yığılca’nın kalkınması için çalıştıklarını kaydeden Keşir, “ Yığılca bizi her zaman aynı samimiyetle karşıladı ve sizler bize her zaman büyük teveccüh gösterdiniz. Yığılca büyüyor, güçleniyor, güzelleşiyor. Muzaffer Başkan Ankara’nın yollarını en çok aşındıran başkanlardan biridir ve ilçeye hizmeti alıp götürüyor. Biz birlik
ve beraberlik içinde Yığılca’nın kalkınması için çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Yığılca’ya iki yeni bölümün kazandırıldığını ifade ederek, “Bankacılık ve Sosyal Hizmetler bölümünü de Yığılca’ya kazandırıyoruz. Yığılca yolunun ihalesi yapıldı” müjdesini verdi.

16 Nisan tarihinde yapılacak olan anayasa değişikliği referandumunun parti seçimi olmadığının altını çizen Keşir, “ Çocuklarımızın, torunlarımızın ikbali ve istikbali için yapacağız. Geçenlerde bir arkadaşımız, ‘eğer 16 Nisanda evet demezsek bir daha asla millete sormayacaklar’ dedi. Bu memlekette oyun kuranların hesabı hiç bitmedi. Bu oyunlar karşısında Yığılcalılar, Düzceliler, vatanperver vatandaşlarımız dimdik durdunuz. Her parti sivil anayasa yağacağını söyler. Biz sivil anayasa yapacağımız sözünü tutuyoruz. Ama onlar verdikleri sözleri unuttular” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar