BAKAN ÖZLÜ OYUNU KULLANDI

939

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçişi öngören 18 maddelik anayasa değişikliği için Yapılan Referandumda oy kullanma işlemi Düzce’de 08.00 itibari ile başladı.

Düzce’de 261 bin 762 seçmen, 2’si Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevinde olmak üzere toplam 857 sandıkta oy kullanacak.

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü de Oyunu Çilimli ilçesinde kullandı. Çilimli Anadolu Lisesi’nde 1008 Nolu sandıkta oyunu kullanan Bakan Özlü ‘Referandum sonuçlarının ülkemizin geleceği için yeni bir başlangıca vesile olmasını diledi.

Bakan Faruk Özlü oy kullanma işleminin ardından yaptığı açıklamada “Bu bir halk oylaması akşam inşallah sonucu alacağız ama bizim gönlümüz Düzce’nin bir destan yazmasıdır. Düzce’nin Türkiye birincisi olmasını arzu ediyoruz. Olur muyuz? olmaz mıyız? bilmiyoruz ama Düzce her zaman gönlümüzde Türkiye birincisidir. Bugünden itibaren projelerimize yoğunlaşacağız. Daha kuvvetli bir şekilde takip edeceğiz ve sonuçlandıracağız. Yarından itibaren tekrar işimize döneceğiz. Türkiye ve Düzce için projelerimizi yapacağız. Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız” dedi.

Bakan Özlü’ye Oy kullanma işlemi sırasında İl Başkanı Hikmet Keskin, Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve teşkilat üyeleri de eşlik etti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar