KESKİN; TÜRKİYE’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK !

566

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylamasında oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarının karşısına geçerek açıklamalarda bulundu. Keskin, “ Saat 18:00 itibari ile Türkiye’de yeni bir dönem başlayacak” dedi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, referandumda oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulundu. Keskin,” Öncelikle siz basın mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Sabahtan bu yana bizimle berabersiniz. Partililer olarak oy kullanımımızı tamamladık. İnşallah saat 18:00 civarları da ülkemiz için çok önemli olan bir basamağı daha atlamış olacağız. Temennimiz Türkiye’de çok büyük oranda ‘Evet’ oylarıyla ülkemiz yeni bir sürece, bir döneme geçecek. İnşallah ülkemiz, Düzcemiz ve geleceğimiz için güzel bir sonuç çıkmasını temenni ediyoruz” dedi.

Düzcelilere güvendiklerini bir kez daha yineleyen Keskin, “ Hemşerilerimize daha önce söylediğimiz gibi güveniyoruz, güvenmeye de devam ediyoruz. İnşallah saat 18 civarları da Türkiye’de yeni bir dönem başlayacak. Ve ülkemizde yeni bir bayram havası olacaktır. Bunu sadece evet ve hayır verenlerle ilgili söylemiyoruz. Hepimiz için ülkemizde yeni bir süreç başlayacak. Herkes rahat olsun, Türkiye güzel günlerin başlangıcındadır. Bunu da bayram sevinciyle bütün Türkiye’de kutlayacağız” ifadelerinde bulundu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar