MAKAMLAR BUGÜN ÇOCUKLARIN !

511

Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu ´temsili´ Belediye Başkanı olarak seçilen Şehit Ercan Eker İlkokulu öğrencileri Ahmet Emir Şahin ve Zeynep Şura Şirin’e bıraktı.

Başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Emir Şahin ve Zeynep Şura Şirin, Öncelikle çocuklara armağan edilen Milli Bayramımız 23 Nisan Bayramı’nı kutladı. Sonrasında ise, Başkan Akbulut’a, neden başkan olduğunu ve yol kenarında ki okullar için araçların çok süratli geçtiklerini ve bunlar hakkında ki çalışmaların olup olmadığı yönünde sorular yöneltti.

Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ise, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu ´temsili´ Belediye Başkanı olarak seçilen Cumayeri Mehmet Metin Orta Okulu öğrencileri Zührenaz ÇOŞAR, Yunus Emre KESKİN, Yağmur KARA’ya bıraktı.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Akçakoca Atatürk Ortaokulu 5 / C sınıfı öğrencisi Livanur Kartal’a devretti.

Makam koltuğuna oturan Livanur Kartal “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Karadeniz incisi Akçakoca’nın bir günlüğüne dahi olsa Belediye Başkanı olmak gurur verici dedi ve Belediye Başkanı olarak ilçenin bütün sorunlarını çözmeye çalışıyoruz ve modern bir Akçakoca için canla başla üretiyoruz” şeklinde konuştu.

Temsili olarak Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Livanur Kartal, Atatürk Ortaokulu öğrencisi arkadaşlarının isteklerini de dinledi ve gerekli müdürlüklere talimat verdi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar