DESOB’UN GELENEKSEL İFTARI GERÇEKLEŞTİ

473

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB)’nin geleneksel hale getirdiği iftar programında Düzceli esnaf ve sanatkarlar bir araya geldi. Esnaf ve sanatkarların yanı sıra kurum ve daire amirleri ile AK Partili siyasilerin de hazır bulunduğu iftarda katılımcılar bir kır bahçesinde iftarlarını açtı.

Birlik başkanı Mustafa Kayıkçı’nın ev sahipliği yaptığı iftar programına, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı da katıldı.

İl Müftüsü Selami Emen’in yaptığı dua ile iftarlarını açan esnaflar Ramazanın birlik ve beraberlik ruhunu hep birlikte yaşadılar.

Kayıkçı programda yaptığı konuşmada iftar davetine katılan tüm esnaflara, oda başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

Türkiye’nin çok zor bir süreçten geçtiğini dile getiren Kayıkçı; bu dönemde bu birlik ve beraberliğe hepimizin ihtiyacı var ve katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik sözde değil özde olması adına bu mücadelede bizim de tuzumuz olması adına biz hep birlikte olacağız. Daha iki gün önce Şırnak’ta düşen helikopter kazası ve 13 şehit… Ülkemiz büyük bir sıkıntının içerisinde. Bu sıkıntıyı atlatacağız ama bu birlik ve beraberlikle.”diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar