YENİ BAŞKANA İLK TEBRİK DÜZCE ŞUBESİ’NDEN !

865

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) yeni başkanı Abdurrahman Kaan oldu. Kaan’ı ilk tebrik eden ise Düzce Müsiad Şubesi oldu.

MÜSİAD’ın 24. Olağan Genel Kurulu’na, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra Hollanda, Japonya, İran ve Suudi Arabistan’ın da bulunduğu 23 ülkeden başkonsolos, ticaret ateşesi ve konsolos yardımcısı düzeyinde 27 temsilci katıldı. Genel Kurul’u Düzce Müsiad Şubesi de tam kadro takip etti.

Kurulda, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomi Bakanı Zeybekci, Abdurrahman Kaan ve Nail Olpak birer konuşma yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından İç Genel Kurul’a geçildi. İç Genel Kurul’da MÜSİAD’ın 6’ncı başkanlığına derneğin Genel Başkan Yardımcısı olan Abdurrahman Kaan seçildi.

Genel başkanlığı devralan Kaanlar Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Kaan’ı ilk tebrik eden ise Düzce Müsiad Şubesi oldu. Başkan İsa Şengüloğlu ve yönetim Kurulu üyeleri Abdurrahman Kaan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar