KESKİN ORUCUNU KURT AİLESİ İLE AÇTI

961

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, lüks iftar sofraları yerine Düzce’de yaklaşık 2 yıldır geçirdiği trafik kazası sonucunda çalışamayan 5 çocuklu Kurt ailesi ile birlikte orucunu açtı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve eşi Fatma Keskin ile birlikte Çay Mahallesinde oturan Nevzat Kurt ve ailesi ile birlikte iftar sofrasına oturdu.

İki sene önce geçirdiği trafik kazası sonrası bacağında oluşan yaralanmadan dolayı çalışamayan 5 çocuklu Nevzat Kurt’un evine misafir olan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, eşi Fatma Keskin, Parti Genel Sekreteri Özgür Bergut ve Düzce Sosyal Politikalar Başkanı Gönül Yeşilyurt, hep birlikte hem iftar yaptı hem de ailesinin sorunlarını dinledi.

Ramazan ayında farklı ve yoğun bir program hazırladıklarını kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Biz sadece belli kesimlerin verdiği iftar programlarına katılmak istemiyoruz. Ramazan ayındaki dayanışma ve birlik hiçbir aydaki kadar maneviyat kazanmamıştır. Bu çerçevede bu mübarek ayın özüne uygun olarak iftar sofralarında ihtiyaç sahibi olan, bize ulaşmak isteyip ulaşamayan vatandaşlarımıza bizler gidiyoruz. Onlarla mütevazi sofra etrafına oturarak hem sohbet ediyoruz hem de sorunlarını dinliyoruz. Birlik ve beraberliğe her zaman ihtiyacımız var. Milletimizle çıktığımız yolda iftar sofralarında birlikte olmanın mutluluğu ve maneviyatını da yaşıyoruz” ifadelerinde bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, iftar yemeğinin ardından aile üyeleri ile tek tek sohbet edip çay içti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar