ÖZLÜ; VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTACAĞIZ !

526

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, hem dünyada, hem de Türkiye’de önemli gelişmelerin yaşandığını belirterek, “Dost ve kardeş ülkelerimizin olduğu coğrafyada sıkıntılar var. Dostlarımızı yalnız bırakmayacağız” dedi.

Çilimli ilçesi’nde belediyenin kapalı pazaryerinde düzenlediği iftara Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, eşi Onur Özlü ile birlikte katıldı. Bakan Özlü, iftarın ardından Cumhurbaşkanlığı tarafından desteklenen ‘Bisiklet Dostluğu’ projesi kapsamında 10 Suriyeli ve Türk çocuğa bisiklet hediye etti. Ardından bir konuşma yapan Bakan Özlü, Katar’da yaşanan sıkıntıları işaret ederek, “Bugünlerde hem dünyada, hem de Türkiye’de önemli gelişmeler oluyor. Özellikle aramızın iyi olduğu, dost ve kardeş ülkelerin bulunduğu coğrafyada sıkıntılar oluyor. Bunları hep birlikte aşacağız. Dostlarımızı yalnız bırakmayacağız. Onlara yardımcı olacağız. Problemlerin çözümünde katkı sağlayacağız” dedi.

Baba evinin olduğu Çilimli İlçesi’ne de seçim döneminde verdiği sözleri tutacaklarını ve projeleri hazırladıklarını dile getiren Bakan Özlü, “Diğer taraftan Düzce ve Çilimli için verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Projelerimizi takip ediyoruz. Bunların gerçekleştiğini göreceğiz. Bunlar uzun zamandır üzerinde çalıştığımız projeler. Daha güzel bir Düzce ve Çilimli için hep birlikte çalışacağız” dedi

İftar yemeğine Bakan Faruk Özlü’nün yanı sıra AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, ilçe belediye başkanları, daire amirleri ve davetliler ile ilçe halkı katıldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar