DÜZCESPOR’A TALİPLİ ÇIKMADI !

478

Düzcespor’un olağanüstü konresinde başkan adayı çıkmadı ve Düzcespor sahipsiz kaldı. 15 gün içinde başkan adayı çıkmazsa Düzcespor Divan Kurulu tarafından kayyuma devredilecek.

Geçen hafta yapılan olağanüstü kongrede yeterli çoğunluk sağlanamadığı için yeniden toplanan olağanüstü kongrede de Düzcespor’a başkan adayı çıkmadı.

Düzcespor Kulüp Başkanı Mehmet Saygun ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu kongrede Selahattin Kudu, Bayram Ali Kubilay ve İsa Eser Divan Kurulu üyeleri olarak seçildi. Divana başkanlık eden Selahattin Kudu, Düzcespor’un başkan adayı olup olmadığını sorması üzerine salonun meraklı bekleyişi boş çıktı.

Eski Başkan Mehmet Saygun’un görevi bırakmasının ardından gerçekleşen olağanüstü kongrede Düzcespor başkanlığına kimse aday olmadı.

Başkan Saygun yönetimi mecburen bıraktığını belirterek, gerekçelerini şöyle sıraladı: “Geçen yıl biliyorsunuz kayyuma kalmıştı takım. Biz de bazı arkadaşlarla grup oluşturarak Düzcespor’un bu haline üzüldüğümüz için takıma sahip çıkmaya karar verdik ve 5 yıllık bir planla geldik sizlerin karşısına. Bazı çalışmalar yapacaktık 5 yılın sonunda bazı hedeflerimiz vardı ancak bazı sebeplerden dolayı kongre kararı alıp yönetimi bırakmaya karar verdik. Çünkü bazı şeyler tek başınıza olmuyor. Düzce’nin bütünleşmesi gerekiyor. Biz bu bütünleşmeyi her yönüyle sağladık ama maddi yoldan bütünleşmeyi sağlayamayınca bazı şeyler yapılamıyor.”

Düzcespor için pek çok çalışma yaptıklarını kaydeden Saygun “Düzcespor için güzel çalışmalar yaptık. Basınla, Düzcespor’umuza bir tesisle ilgili çalışmalar yaptık 18 dönümlük yer aldık. İnşallah bizden sonra gelecek olan isimler ve yönetimdeki arkadaşlar da Düzcespor için bir tesis yaparlar. Düzcespor bu yıl güzel bir sezon geçirdi. Düzcespor’un 12 numarası, olmazsa olmazı siz taraftarlar Düzcespor’a sahip çıktınız. Güzel bir şey yakaladık ama playoff’u kaçırdık. İnşallah bizden sonra gelecek yönetimler çıtayı yükseltir bizler de gelecek yönetimdeki arkadaşları sonuna kadar destekleyeceğiz.”diye konuştu.

15 gün içinde kimse başkan adayı olmaz ise Düzcespor divan kurulu tarafından kayyuma devredilecek

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar