BAŞKAN ALGÜN YENİ YÖNETİMİ AÇIKLADI

645

Düzcespor Başkanı Cihat Algün, basının karşısına geçerek yeni yönetim kurulunu ve merak edilenleri açıkladı.

Düzcespor’un yeni Başkanı Cihat Algün, bu gün kendi iş yerinde basın mensupları ile bir araya gelerek, Düzcespor ile ilgili merak edilenleri açıkladı. Algün’ün heyecanlı olduğu da gözlerden kaçmadı.

Başkan Algün, öncelikle kırmızı lacivert renklere gönül veren, bu renklerin başarısını özlemle bekleyen ve bu yolda kendisine ve yol arkadaşlarına görev vererek kendilerini onurlandıran herkese teşekkür ederek başladıüı konuşmasına şöyle devam etti, “Düzcespor’umuzun bu gün bize her zamankinden fazla ihtiyacı olduğu açık. Böyle bir günde bizlerle beraber yola çıkan değerli Yönetim Kurulu üyelerime teşekkür ederim. Bunu birlikte, beraberce, uzlaşma içerisinde tek vücut olarak yapmak zorundayız. Bunu Başaracağımıza da kimsenin kuşkusu olmasın. Bu bir Bayrak yarışı ve sıra bizlere geldi. 50 yıllık Düzcespor markasının değerini arttırmak, şampiyonlukla taçlandırmak her birimizin tek hedefidir. Taraftarımızın gücünü arkamıza alarak, özlenen ve beklenen başarılara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

DÜZCESPOR BAĞIMSIZ BİR BİNADA KALACAK

Başkan Cihat Algün, eski futbolculardan bir kaçının gittiğini ancak, kendilerini arayarak geri davet ettiklerini belirterek, şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurulacağını ve bunu da yeni teknik direktörün seçimleri doğrultusunda yapacaklarını ifade etti. Tesisleşmeye de önem verileceğini kaydeden Algün, Düzcespor’un bağımsız bir binada kalması için girişimlerinin son aşamaya geldiğini söyledi.

Düzcespor’un Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ve Görev Dağılımları ise Şu şekilde Oluştu.

Başkan :Cihat ALGÜN
Başkan vekili : Mustafa ÖZDEMİROĞLU
Genel Sekreter . Fatih GÜL
Genel Kaptan : Özkan ÖZCAL
Alt yapı sorumlusu : Erol TOLGA
Muhasip : Barış BİRBİR
Veznadar : Şerif KELEŞ
İdare Amiri : Hatun Şengül ALBAYRAKOĞLU
Basın Sözcüsü : Cemal Emrah ÖZER

DENETLEME KURULU :
Kemal AYYILDIZ
Serdar YEŞİLDAĞ
Sefa AKSU

TEKNİK DİREKTÖR : Taner ÖCAL
SPORTİF DİREKTÖR : Yılmaz ÖZLEM

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar