AK PARTİ TEŞKİLATI BAYRAMLAŞMADA BULUŞTU

513

AK Parti İl Teşkilatı’nın bayramlaşma merasiminde birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. Teşkilat adına konuşan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce’den geçişi nedeniyle partililere sağduyu çağrısı yaparak, “Ötekileştirmeden yapılacak söylem ve eylemleri ön planda tutmamızı rica ediyorum” dedi.

AK Parti her yıl geleneksel hale gelen bayramlaşma törenini Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de katıldığı bayramlaşma törenine, AK Parti Milletvekilleri Fevai Arslan,Ayşe Keşir,AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin,Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ilçe belediye ve teşkilat başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Geniş katılımın olduğu bayramlaşma töreninde konuşan Bakan Özlü, tüm teşkilat mensupların bayramını kutlayarak başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: “21 Mayıs’tan sonra Türkiye’de yeni bir dönem başladı. Bu dönem atılım dönemi. Bu dönem inşallah Sayın Cumhurbaşkanının önderliğinde devam edecek. Her bakanlık bir program hazırlıyor, biz de hazırladık ve sunduk. Bu program sanayi ve teknolojide yapmak istediklerimizi planlayan bir program. Onaydan sonra sizinle paylaşacağız. Ben bürokrasiden gelen biri olarak teşkilatsız siyaset olmayacağını gördüm. İnşallah bu yeni dönemde teşkilatlarımız 2019’a doğru yepyeni gelecek. Çalışacağız ve Türkiye’yi ikiye katlayacağız. Şu anda Düzce’de dokunmadığımız bir program ve sorun yoktur. İnşallah hızlı bir şekilde hepsini sonuçlandıracağız.”

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in teşkilata şöyle seslenerek Adalet Yürüyüşü için Düzce’den geçiş yapacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik provokasyonlara dikkat edilmesi için uyarıda bulundu.
Keskin; “Ülkemiz ve dünyamızın zor günlerden geçtiği bugünlerde AK Parti teşkilatları birlik beraberlik adına, milletimiz için üzerine düşeni yapmakla görevli teşkilatlar olmuştur. Üzerimize düşeni yapacağımızdan şüphenizden olmasın. Birçok dış mihrap ülkemizi parçalamak için hain planlar kurmuştur. Bu millet bu planların karşısında duracak bir millet olmuştur. Bu mihraplar kargaşa ortamı yürütmeye yönelik planlar ortaya sürmektedir. Buradan her zaman sağduyuyu tavsiye etmeye devam edeceğiz. Bu tür provokasyonlara gelmemelerini rica ediyorum. AK Parti Teşkilatları her zamankinden güçlüdür. Bu sükûneti korumak bize düşmektedir. İnsanları ötekileştirmeden yapılacak söylem ve eylemleri ön planda tutmamızı rica ediyorum. CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da buradan geçtiğini hatırlatarak herkesi saygılı olmaya davet ediyorum.” Dedi.

Milletvekillerinin ardından Belediye başkanları adına Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, ilçe teşkilat başkanları adına ise Akçakoca AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça, partililere seslendi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar