AK PARTİ’DEN MHP’YE BAYRAM ZİYARETİ

????????????????????????????????????
568

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, Ramazan Bayramı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanlığını ziyaret ederek bayramlaştı.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı dolayısıyla MHP İl Başkanlığını ziyaret etti. MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz tarafından karşılanan Keskin, “ Başta İslam alemi ve Düzceliler olmak üzere bütün inananların Ramazan Bayramı mübarek olsun. Siyasi olarak farklı görüşte olsak ta ülke menfaatleri söz konusu olduğunda birlikte olabildiğimiz muhalefet partimizi bayram vesilesiyle ziyaret ederek bayramlarını kutlamak istedik. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Düzce’de MHP ile ülke menfaatlerinde ortak noktada buluşabiliyoruz. Önemli süreçlerden geçiyoruz. Aynı zamanda biliyorsunuz ilçemizden ve ilimizden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir yürüyüş yapıyor. Bu anlamda bu yürüyüş sırasında hayırlısıyla bu bölgeden geçmesi için sizler de büyük gayret gösteriyorsunuz. Biz de hem halkımızla hem hemşerilerimizle hem partililerimizle buradan huzurlu bir şekilde geçmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Düzceli hemşerilerimizden de misafirimize huzurlu bir şekilde geçmesi için yardımcı olacaklarını biliyoruz” ifadelerinde bulundu.

MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz ise Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyarette bulunan AK Parti heyetine teşekkür ederek, “Sayın Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü tabi kendi tercihidir bir tasvip etmiyoruz. Sayın Genel Başkanımız da bu konu da fikrini beyan etti. Memleketin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bugünlerde bu kadar provokasyona, bir kıvılcıma meydan verecek bu yürüyüşü, her ne kadar tasvip etmiyor olsak da kendisinin sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde ilimiz üzerinden gitmesi için partililer olarak müdahalemiz olmayacak. Kendisine yürüyüş yaptığı için saygı duyuyoruz ama biz kesinlikle desteklemiyoruz. Provoke edene de MHP’li bile olsa gereken neyse yapılacaktır. Kesinlikle müdahil olmayacağız. İnşallah hayırlısıyla ilimizden bir sıkıntı olmadan tamamlar. Kendilerine sağlık sıhhat diliyorum” şeklinde konuştu.

Düzce’deki çalışmaların görüşüldüğü ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar