AKÇAKOCA’DA RAFET EL ROMAN COŞKUSU

453

Akçakoca Belediyesi tarafından organize edilen Bayram konserinde sahne alan ünlü sanatçı Rafet El Roman, Akçakoca’da unutulmaz bir konser verdi. Performansıyla ve sesiyle konser alanını dolduran binlerce insanı büyülen Rafet El Roman, sahne de zaman zaman müzik eşliğinde oynadığı danslarla da vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı.

Söylediği ilk parçasının ardından ünlü sunucu Derya Kaya’nın takdimiyle sahneye davet edilen Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici “ Türkiye’nin dört bir yanından bayram tatilini Akçakoca’da geçirmek üzere güzel ilçemize teşrif etmiş olan sevgili misafirlerimiz hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Tüm vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyorum, kutluyorum. İnşallah bu bayram, demin değerli sunucumuz çok güzel bir dua okudu. Bende o duaya eşlik ederek, birliğe beraberliğe vesile olur diyorum. Akan kanlar son bulur . Sizleri bu güzel akşamda değerli sanatçımız Rafet El Roman’la buluşturmaktan çok mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi. Başkan Yemenici konuşmasının ardından Rafet El Roman’a günün anısına plaket takdim etti ve ardından Akçakoca’nın tüm yöresel ürünlerinden oluşan hediye sepetini sundu.

Rafet El Roman gecenin ilerleyen saatlerinde vatandaşlara birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi. Kimi zaman duygulu kimi zaman da hareketli parçalarıyla geceye renk kattı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar