BİNLERCE KİŞİ ŞEHİTLER İÇİN YÜRÜDÜ !

483

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle Düzce’de ellerinde Türk bayraklarıyla meydanları dolduran binlerce vatandaş sloganlar eşliğinde ‘Milli Birlik Yürüyüşü” gerçekleştirerek şehitleri andılar.

15 Temmuz hain darbe girişiminin 1’inci yıl dönümü nedeniyle Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda şehit düşen Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın Beyköy’deki baba evinde mevlid-i şerif okutuldu. Protokol üyelerinin yanı sıra özel harekat polisleri de şehit düşen silah arkadaşlarının mevlidine katıldı.

Ardından Cedidiye Camii’nde de tüm şehitlerimiz adına mevlid-i şerif okutuldu. Akşam namazının ardından ise ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ nedeniyle Düzce Belediyesi önünden Anıtpark’a kadar anma yürüyüşü gerçekleştirildi.

Binlerce vatandaşın da katıldığı yürüyüşe Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir,Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, Siyasi Parti İl başkanları, daire müdürleri ile binlerce vatandaş katıldı.

Caddeyi dolduran vatandaşlar mehter takımının çaldığı marşlar eşliğinde “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” sloganları ile Anıtpark’a kadar yürüdüler.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar