BAŞKAN KELEŞ DAVETİYELERİ KENDİ DAĞITTI

386

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan ‘Yağlı Pehlivan Güreşleri” için güreşçilerle birlikte oluşturdukları kortejle güreş davetiyesi dağıttı.
Düzce Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan ‘Yağlı Pehlivan Güreşleri kalıcı konutlarda inşa edilen Çolak İsmail Atay er meydanında yapılacak. Başkan Keleş ve güreşçiler Düzce Belediyesi önünden Anıt Park’a kadar kortej oluşturuldu.

Cadde üzerinde esnafa davetiye dağıtan Başkan Keleş, Düzcelileri güreş müsabakalarını izlemeye davet etti. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, kalıcı konutlar Anıt meydanı Çolak İsmail Atay güreş stadyumunda yapılacak olan güreşlerin çok muhteşem olacağını belirterek şu görüşlere yer verdi “ Düzce’de 11’incisi yapılacak olan güreşlerimiz artık büyük çaplı oluyor. Kırkpınar güreşlerinde olduğu gibi kıran kırana güreşler olacağını düşünüyorum. Güreşlerimiz, Düzceli Başpehlivan olan Çolak İsmail Atay er meydanında yapılacak” dedi.

Düzce güreşlerinin her geçen sene daha fazla tanındığını ifade eden “Başkan Keleş “Güreşlerimiz gittikçe büyüyor, daha fazla tanınıyor. Hemen Kırkpınar güreşlerinin ardından olması büyük avantaj. Kırkpınar güreşleri büyük bir çekişmeye sahne oldu. İnşallah o heyecanı Düzce’de yaşarız. Düzce güreşlerinde finalde altın kemer olması da güreşçiler için ayrı bir önem arz ediyor. Düzce’ye çok kısa bir sürede güreş stadyumu yaptık. Bu ve buna benzer Türkiye’de fazla yok. Bizim ki en yeni ve en güzeli olacak. Önemli bir alan kazandırdık güreş için ülkeye. Daha önce’de kapalı bir güreş salonu yapmıştık. Düzceliler güreşlerden büyük keyif alacak. Kıran kırana mücadele olacak. Tüm Düzcelileri güreşlere bekliyoruz. Yarın hem stadın açılışını da yapmış olacağız” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar