TSO SEÇİMLERİ EKİM AYINDA YAPILACAK !

450

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) meclis toplantısı dün akşam gerçekleşti. Toplantıya Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç ve Düzce Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ayhan Şamandar katıldı.

Toplantı başlamadan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ertan Taşlı 15 Temmuz hain darbe girişimini unutmamak ve unutturmamak adına çalışmalar yaptıklarını ve bu çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Taşlı ayrıca, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün Bakanlar Kurulu’ndaki yerini koruması üzerine kendisini tebrik etti.

Toplantıya katılan Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç ve Düzce Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ayhan Şamandar üniversite-sanayi işbirliğinde gerçekleşmesi planlanan uygulama hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi.

Üniversitede teorik bilgiyi alan öğrencilerin okulları bitmeden bilgiyi pratiğe dökmelerini sağlayacak staj alımı ile ilgili özellikle sanayicilerin desteğini beklediğini söyleyen üniversite yetkilileri yetiştirilecek stajyer öğrencilerin kendilerine de katkı sağlayacağını yetişmiş eleman sıkıntısı çekmeyeceklerini belirttiler. Meclis üyeleri de konuyla ilgili soru ve taleplerini üniversite yetkililerine iletti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın oda organ seçimleri için İl Seçim Kurulu’na 22 Ekim 2017 tarihine kadar bildirilmesine, İl Seçim Kurulu’nun uygun görmesi halinde seçimlerin bu tarihlerde yapılmasına karar verildi. Gerekli başvuruların ve ön hazırlıkların yapılması için Genel Sekreterliğe yetki verildi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar