USTA TRABZONSPOR’A DÜZCE’DE YER BAKTI

634

Düzce’ye gelen Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, kulübe kazandırmayı planladıkları tesis için belirlenen yerleri gezdi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, tesis yapımı için belirlenen yerleri gezmek ve bir dizi temaslarda bulunmak üzere Düzce’ye geldi. Düzce programına Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret ederek başlayan Usta, Vali Dağlı ile tesis yapımı için belirlenen yerlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretin ardından Usta ve beraberindeki heyet, Kaynaşlı’ya hareket etti. Fenerbahçe gibi Kaynaşlı’yı gözüne kestiren bordo mavili kulübün başkanı, Kurugöl, Gırgın Çayırı ve Çamlıbel Göleti’ni yerinde gördü. Usta’ya Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar rehberlik etti. Bayraktar’dan bilgi alan Usta, teknik heyetle belirlenen alanları arazi araçları ile gezdi.

İncelemelerin ardından Kaynaşlı Belediyesi’ni ziyaret eden Usta, Bayraktar’a plaket verdi. Usta, ilçedeki Trabzonlular Kıraathanesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Usta, Düzce’deki programını Düzce Trabzonsporlular Derneği Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen 50. yıl Trabzonsporlular Birliktelik Gecesine katılarak tamamladı. Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta taraftarlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Usta’ya yemekte Düzcespor Başkanı Cihat Algün de eşlik etti

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar