HAK SAHİPLERİ BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

427

Gümüşova Belediyesi ile TOKi işbirliği çerçevesinde Gümüşova’ya yapılan TOKİ Konutları hak sahiplerine teslim edildi. Gümüşova’da yapılan kura çekimlerinde tamamlanan 152 konutun kurası çekildi.

Gümüşova kapalı pazaryerinde yapılan Kura çekimi törenine Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İlçe Kaymakamı İsmail Sündük, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmez Azap’ın yanı sıra Bin 500 kişilik bir topluluk katıldı.

Hak sahiplerinin dairelerinin yerlerini belirlemek için yapılan tören heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu. Tören öncesi konuşan Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap; “İlçemize yapılan Toplu Konutların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Gelişen ve değişen Gümüşova’ nın böyle bir projeye ihtiyacı vardı. Büyüyen sanayi bölgemiz ve artan nüfusumuz ile Düzce ilinde önemli bir konuma sahibiz ve hizmetlerimize aralıksız devam edeceğiz. 3 yıldır bu proje ile ilgileniyoruz. Bugün emeklerimizin sonucunu görmek bizleri hem çok mutlu ediyor, hem de duygulandırıyor. Bu tür büyük projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Hak sahibi vatandaşlarımıza yeni evlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kura çekimine geçildi. 152 konut için kura çekilirken, yapımı devam eden konutların tamamlanmasının ardından 9 blokta toplam 190 daire olacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar