BAŞKAN VEKİLİ BADUR; DÜZCE ”SPOR BAŞKENTİ” OLMALI!

794

Düzce Belediyesi’nde Mehmet Keleş’in izne ayrılması ile başkanlık görevine 15 gün boyunca vekalet eden Meclis Üyesi Kadir Badur Düzce’nin sportif alanda marka bir şehir olması gerektiğini söyledi.

Mehmet Keleş’in Başkan olduğu her iki dönemde de yanında önemli görevler verdiği Belediye Meclis üyesi Kadir Badur,şimdi de Başkan vekili olarak 15 gün boyunca Keleş’in yerine Belediye Başkan vekili olarak görev yapıyor. Keleş’in en güvendiği isimlerin başında gelen Badur, Bu güveni boşa çıkarmamak adına belediye çalışmalarını bizzat sahaya çıkarak yerinde denetliyor ve neredeyse 7/24 görevinin başında duruyor.

HAYALİM DÜZCE’NİN SPORTİF ALANDA MARKA OLMASI

15 gün boyunca şehri yönetmek adına Belediye Başkanlığı makamına oturan Badur, başkanımız zaten Düzce için yoğun bir mesai harcıyor. Biz şuan devam eden çalışmaların aksamaması adına sahada sürekli kontroller yapıyoruz.

Bir çok bölgede ciddi çalışmalar yürütülüyor. Şuan özellikle asfalt çalışmalarımız büyük bir gayret ve özveri ile devam ediyor. Melen de çalışmalar keza aynı hızda devam ediyor. bir çok alanda sahada ekiplerimiz adeta seferber olmuş durumda. Bunların yanında benim en büyük isteğim, Düzce’nin sportif alanda marka şehir olmasıdır. Çünkü Bu benim hayalim. Şuan Topuk yaylası zaten bir çok futbol takımı için büyük bir nimet. Trabzon spor da bölgemizde yatırım için kararlı, motor sporları, off road ve diğer otomobil sporları bölgemizde yapılıyor. Trekking, dağcılık, deniz sporları, rafting, hava sporları ne ararsanız Düzce’de var. Düzce bu kadar nimeti elinde bulundururken bana göre Düzce ciddi bir çalışma ile Sporun merkezi olmalı ve bu noktada marka şehir yapılmalı. Bu çok zor bir şey değil. Ben bu koltukta uzun soluklu görev yapsam ilk işim bu olurdu dedi.

Başkan vekili olarak görev yapmaya başladıktan sonra özellikle sosyal medya üzerinden çok olumlu tepkiler de aldığını belirten Badur, kendisine destek veren Düzce halkına da teşekkür etti.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar