KALICI KONUTLARDA İKİ KİŞİ VURULDU !

458

Kalıcı Konutlar’da iki kişi tartıştıkları büfe işletmecisi tarafından silahla vuruldu.

Olay, Kalıcı Konutlar Güzelbahçe Mahallesinde saat 23.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Kalıcı İş Merkezinde bulunan bir büfeye gelen Muhammet Ç. ile Enes Y. yasal olarak satış saati süresi dolmasına rağmen büfe işletmecisi Mesut M.’den alkollü içecek istedi. Mesut M. iki şahsın isteğine olumsuz yanıt verince tartışma yaşandı. Tartışmanın ardından Muhammet Ç. ile Enes Y. otomobilden aldıkları pompalı tüfek ile büfeye döndü.

Pompalı tüfek ile dükkanı basılan Mesut M.’nin ruhsatlı silahını Muhammet Ç. ile Enes Y.’ye doğrultması üzerine iki şahıs panikleyerek pompalı tüfeği yere atarak kaçmaya başladı. Mesut M.’nin silahını ateşlemesiyle birlikte Muhammet Ç. ile Enes Y. vücutlarına isabet eden kurşunlarla yaralandı.

Çevredekilerin silah seslerini duyması üzerine haber verilmesinin ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri sol bacağından yaralanan Enes Y.’yi Düzce Atatürk Devlet Hastanesine, karnına isabet eden kurşunla yaralanan Muhammet Ç.’yi Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırdı.

Olay sonrası zanlı Mesut M. Yenikent Polis Merkezinde gözaltına alındı. Olay Yeri İnceleme ekipleri silahlı kavganın yaşandığı bölgeye güvenlik şeridi çekerek delil çalışması yaptı. İki kişinin yaralandığı olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar