SAİM ÖZKAN GÜVEN TAZELEDİ

476

AK Parti Düzce ilçe kongreleri Kaynaşlı ilçesinde yapılan kongre ile başladı. Kongreye geniş katılım sağlanırken mevcut başkan Saim Özkan, tek liste olarak girdiği seçimde aldığı 201 oy ile yeniden AK Parti Kaynaşlı ilçe başkanı oldu.

Atama ile geldiği Kaynaşlı İlçe Başkanlığında başarısını perçinleyen Saim Özkan, seçimle Kaynaşlı İlçe Başkanı oldu.

Kaynaşlı ilçesinde yapılan kongreye AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, İl Başkanı Hikmet Keskin, MKYK üyesi İsa Sinan Göktaş, Gençlik Kolları MKYK üyesi Kerim Temel, Belediye Başkanları, İlçe ve Belde Başkanları, İGM Başkanı Dursun Çakır, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile yönetim kurulları ve delegeler katıldı.

Divan Başkanlığının oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün kongre mesajları okundu.

ARSLAN’DAN TEŞKİLATLARA UYARI

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan kongrelerin partilerin bayramı, bayramların ise küskünlüklerin ve dargınlıkların bitirildiği günler olduğunu ifade etti. Arslan, “Birilerinin şahsı işleri için birbirinize darılmayın. Üçüncü kişiler menfaat üzerine siyaset yapıp sizden bir şey talep edip, sizi tenkit ederek benim teşkilatta cansiperane çalışan arkadaşlarımı bozmaması lazım. Biz bunu çok gördük. Dördüncü, beşinci kişilerin menfaatleri için size getirdikleri işleri birbirimize düşme olayıdır. Birilerin menfaatleri için ilçe başkanlarınızı, belediye başkanlarınızı tenkit etmeyin. Birbirimize sahip çıkalım” şeklinde konuştu.

Düzce teşkilatlarını karışıklığın ve sürtüşmenin en az olduğu illerden biri olarak gösteren Arslan, 9 ay önce atamayla göreve getirilen Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan’a yeni döneminde başarı diledi.

KEŞİR’DEN KÖYLERE MÜJDE !

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti’yi ayakta tutan unsurun heyecanla salonların doldurulduğu teşkilat toplantıları olduğunu belirtti. 2013 yılında Türkiye’nin IMF’ye olan borcunun
son taksitini ödediğini hatırlatan Keşir, o günün Türkiye’nin tüm Dünya’ya meydan okuduğu gün olduğunu dile getirdi.

Kaynaşlı’yı ‘gözbebeğimiz’ diye nitelendiren Keşir, “Düzce’nin 99 köyünün içme suyu ve kilit parke sorununu çözecek olan 18 milyon lira değerindeki ödeneğin İller Bankası’ndan çıktı. Ödeneğin 3 milyon liralık kısmı Kaynaşlı’ya verildi. Darıyerihasanbey Köyü’nün 1 milyon 700 bin liralık su şebeke
hattı bu bütçenin içerisinde yer alıyor. 99 köyün arasındaki 68 köyde su sorunu çözülüyor.” diye konuştu.

TEŞKİLATLARIMLA GURUR DUYUYORUM !

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, birlik ve beraberliği görmenin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, “ Üç yıldan bu yana görevimizi layıkıyla yapmaya gayret gösteriyoruz. Çok ciddi bir çalışma dönemi geçirdik. İlçe ve beldelerimizle birlikte biri referandum olmak üzere 3 seçim geçirdik. Ve hain darbe girişiminde bu teşkilatlar Türkiye’nin en başarılı teşkilatlarıdır. Ben bu teşkilatlarından başında olmaktan dolayı gurur duyuyorum. TBMM’ye 2001’den bu yana hep AK Partili milletvekillerini gönderdik. Cumhurbaşkanımız Kurucu Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi bizim
yolculuğumuz bir medeniyet yolculuğudur. Biz birlik ve beraberliği sağladığımız, ben demeden biz dediğimiz sürece, kenetlendiğimiz sürece bizim önümüzde kimse duramaz. 15 Temmuzda olduğu gibi bu milletimiz ve teşkilatlarımız bunu göstermiştir. Kaynaşlı ilçemiz bizim başımızın tacıdır. Her zaman
desteğini vermiştir. Tüm Kaynaşlı ilçemize teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

MKYK Üyesi İsa Sinan Göktaş, kongrede yaptığı konuşmada, yenilenme fırsatı yakaladıklarını vurguladı. Kongrelerin eksiklerin ve artıların görüleceği, planlama dönemi olarak yorumlayan Göktaş, kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan, AK Parti’nin iktidara geldiği günden itibaren farklı alanlarda önemli işler yaptığını söyledi. Parti olarak yeni atılım dönemine başladıklarını ifade eden Özkan, birlik beraberlik mesajı verdi.

Konuşmaların ardından Kaynaşlı ilçesinin faaliyet ve gelir-gider raporunun açıklanmasının ardından oylama işlemine geçildi. Oylama sonunda mevcut başkan Saim Özkan, 201 delegenin oyu ile yeniden Kaynaşlı İlçe Başkanı oldu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar