TARAFTAR DERNEĞİ’NDEN ALGÜN’E SİTEM !

767

Düzcespor, Türkiye Ziraat Kupası karşılaşması için Denizli’ye gitti. Düzcespor’un taraftar grubu Kırmızı Şimşekler de Düzcespor’u yalnız bırakmamak için deplasmana gitmek istediklerini ve Düzcespor Başkanı Cihat Algün’den otobüs desteği istediklerini, ancak Algün’ün taraftarın isteğini geri çevirerek otobüs tahsisinde bulunamayacağını söylediği ifade edildi.

Bunun üzerine Anıtpark’ta toplanan Kırmızı Şimşekler taraftarları bir açıklama yaparak Başkan Cihat Algün’e tepkilerini dile getirdiler. Taraftarlar adına konuşan tribün lideri Emir Kiraz, “Söz verilenler gerçeklerin aynı olması için buradayız. Bizler yağmur, çamur, kar, kış demeden hem iç sahada hem dış sahada yani deplasmanda evimizi unutan, çocuklarımızla, arkadaşlarımızla daha az görüşen, gönülden destekleyen ve bunun karşısında hiçbir beklentisi olmayan Düzcespor Taraftar Gurubu KIRMIZI ŞİMŞEKLERİZ. Çoğu deplasmana Düzcespor’u yalnız bırakmamak için daha kalabalık ve Düzcespor’un yalnız olmadığı göstermek için çocuklarımızın rızkından kestiğimiz ücretlerle arkadaşlarımızı da yanımızda götürdük” dedi.

GEREKİRSE TELEFON BORÇLARINI BİZ ÖDERİZ…

Başkan Algün’den otobüs desteği istediklerini ve Algün’ün “Daha telefon borçları duruyor” cevabını aldıklarını dile getiren Kiraz, “Son olarak Düzcespor’un Türkiye Ziraat Kupası’nda Denizli ile oynayacağı maç için Düzcespor Başkanı Cihat Algün’den, taraftarın Denizli stadına gitmesi için otobüs desteği istedik. Ancak kendisi bize “Daha Düzcespor’un telefon borçları duruyor. Başınızın çaresine bakın” diyerek cevap verdi. Gerekirse bizler Düzcespor’un telefon borcunu ve diğer borçlarını ödemeye hazırız” şeklinde konuştu.

PROTOKOL TRİBÜNÜNDE YALNIZ KALMAYA DEVAM EDECEK…

Protokol tribününde yalnız oturduğu gerekçesi ile sık sık basında yer alan Algün’e gönderme yapan Emir Kiraz, “Başkan henüz taraftarın gücünü anlamış değil gibi görünüyor. Bütün Dünya’da taraftarlar yere göğe sığdırılamazken ve 12. Adam muamelesi görürken Düzcespor sevgisi ile yanıp tutuşan biz taraftarların böyle bir cevap alması bizi son derece üzmüştür. Tek isteğimiz Düzcesporumuzun yalnız kalmaması, deplasmanda taraftar desteğinin de olmasıdır. Bizim Düzcespor sevgimizin önüne kimse geçemeyecek, biz Düzcesporumuzu desteklemeye her alanda her mercide devam edeceğiz. Ancak taraftarı kendisine küstüren, bir otobüs tutamayacak kadar taraftarı görmezden gelen Başkan Cihat Algün ise protokol tribününde yalnız kalmaya devam edecektir. Düzcespor Başkanı Cihat Algün’e seslenmek istiyoruz. “Başkan yukarda da söylediğimiz gibi Dünya’da 12. Adam olarak adlandırılan taraftarı kendinizden uzaklaştırdığınız sürece takımın başarısı gün ve gün düşecektir. Şampiyonluk hedef ile yola çıkan ve önemli yatırım yapılan bir takımın taraftarının uzaklaştırılmak istenmesinin sebeplerini bir türlü anlayamıyoruz” dedi.

DESTEK MEHMET KELEŞ’TEN GELDİ…

Kiraz son olarak kendilerine desteğin Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten geldiğini ifade ederek “Bu olay üzerine konudan haberdar olan Belediye Başkanımız Mehmet Keleş, Kırmızı Şimşekler taraftar gurubuna tüm otobüslerin tahsis edileceğini söyleyerek bizleri onurlandırmıştır. Kendisine teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Grup basın açıklamasının ardından sloganlar atarak Anıtpark’tan ayrıldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar