DERGAH AKÇA YENİ LİSTESİYLE YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ !

641

Ak Parti Akçakoca 6. Olağan Kongresi yapıldı.Mevcut İlçe Başkanı Dergah Akça, yeni listesiyle yeniden ilçe başkanı seçildi.

Akçakoca Öğretmen Evinde düzenlenen 6. olağan genel kurula Ak parti İl Başkanı Hikmet Keskin,Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay,İl Genel meclis Başkanı Dursun çakır, Milletvekili Ayşe keşir,Eski Milletvekili Celal Erbay,Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici,İl ve İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ve parti delegeleri katıldı.

Divan kurulu seçilmesinin ardından protokol konuşmaları yapıldı.

İl Başkanı Hikmet Keskin, teşkilatların yenilenmesi ile Ak Parti’nin daha da güçleneceğini belirterek ’’Birlik ve beraberliğimizi her zaman korumak zorundayız. Bu nedenle kan değişimi zaman zaman olmuştur. .Bir çok dönemlerden geçtik ama her zaman partimizi diri tutmayı başardık. Tek bir amacımız olmuştur o da halka hizmet olmuştur.Kişiye hizmet değil halka hizmet bizim kuralımızdır’’dedi.

Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise Parti kongrelerinin bir düğün havasında olduğunu belirterek ’’Bizler zor dönemlerden buraya kadar geldik, insanoğlu geçmişini unutur ama bazı olaylar vardır ki bunlar unutulmaz. Mesela İMF’ye olan borcumuzu unutmamalıyız; Bu borcun son taksidini ödedikten sonra artık Türkiye’de her şey değişmiştir.Bundan sonraki süreç daha önemlidir.Bu güne kadar çok seçimler yaşandı ancak 2019’daki seçim tüm seçimlerden daha önemlidir’’diye konuştu.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ise Teşkilatımızla birlikte birçok verdiğimiz sözleri yerine getirdik diyerek tüm sözleri tuttuklarını ve hizmetlerin devam ettiğini söyledi.

Akçakoca İlçe Başkanı Dergâh Akça ise, Akçakoca’da yapılan hizmetleri değerlendirmesi sonrası 15 Temmuz darbe girişimine değinerek, bu süreci Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve tüm şehitlerimizle birlikte başarıldığına değindi ve Şehitlere Allah rahmet eylesin onları hiç unutmayacaklarını belirtti.

Akça, Akçakoca’da seçim süreçlerini anlatarak 1 Haziran ve diğer seçimlerde hep birlikte en iyiye doğru gittiklerini ve bu başarıları birlikte kazandıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Divan Kurulu tarafından yeni Listedeki isimleri tek tek sahneye davet edilerek hatıra fotoğrafları çektirildi ve oylama işlemine geçildi. Oylama işleminin sonunda mevcut başkan Dergâh Akça yeni yönetimiyle 158 oy ile yeniden seçildi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar