SPOR KULÜPLERİNE MALZEME YARDIMI YAPILDI !

583

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye ASKF’nin düzenlediği Amatör Spor Haftası, 18 Temmuz Spor Salonunda bir hafta boyunca yapılan müsabakalarda dereceye giren sporculara ödüllerin verilmesi ve amatör spor kulüplerine malzeme dağıtımı ile sona erdi.

09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenen ve herkesin amatör spor yapması hedeflenen hafta etkinlikleri kapsamında birçok spor organizasyonu gerçekleştirildi.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında amatör spor kulüplerinin desteklenmesi amacıyla düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile açılış yaptı. Düzce 18 Temmuz Spor Salonunda 123 spor kulübüne malzeme desteği yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirilen ödül törenine Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Jandarma Alay Komutanı Yılmaz Özdemir, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erdoğan Bıyık, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ile çok sayıda veli ve sporcu katıldı.

Taekwondo gösterisi ile başlayan kapanış töreni, Amatör Spor Haftasında yapılan etkinliklerde dereceye giren sporcular ile Milli Sporculara ödüllerle devam etti.


Madalya ve ödüllerin ardından Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında amatör spor kulüplerinin desteklenmesi amacıyla Düzce 18 Temmuz Spor Salonunda 123 spor kulübüne 1088 takım malzeme desteği yapıldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar