BAKAN YILMAZ ; DÜZCE ÇOK ŞANSLI !

1.710

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji bakanı Faruk Özlü ile birlikte Düzce Belediyesini ziyaretinin ardından bu kez AK Parti İl Teşkilat Binasını ziyaret etti.

Bakan Yılmaz, Düzce’den bir bakanın çıkmasının önemine dikkat çekerek şöyle konuştu: “Düzce her seçimde oy oranını artırarak bizi diğer partilerin önüne geçirdi. Bundan dolayı da Düzce’yi farklı bir yere koyuyoruz. Düzce’nin 3 milletvekili var büyük oranla gönderdiniz. Ama Düzce’den bir bakan var. 25 tane bakan var 81 il var. Bunların içinde bakanı olan iller diğerlerine nazaran farklıdır. Bir bakanın olması Düzce için büyük bir şans. Tüm talepleriniz de başımızın üstüne.”dedi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın Düzce’ye gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise şu ifadelerde bulundu:

“Düzce il belediyesi, 7 ilçesi ve 2 beldesi ile toplamda 10 belediyenin 10’nu da AK Partidedir. 2002’den bu yana bütün seçimlerde her zaman 3 milletvekili çıkartmıştır. Bu dönemde de vekillerimiz, bakanımız ve teşkilatlarımız çok ciddi bir uyum gösterdiler. Yüzde 71 oy oranıyla da Türkiye’nin en çok oy alan illerdendir. Düzce teşkilatları ile her zaman gurur duyuyoruz.” dedi.

Teşkilat ziyarettinin ardından Bakan Yılmaz ve Özlü, trafik kazasında üvey oğlu Mehmet Şerif Uncu’yu kaybeden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım’ı da taziye ziyaretinde bulundu.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar