YILDIRIM’DAN VALİ DAĞLI’YA ZİYARET !

455

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki yöneticiler, Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün’ü makamında ziyaret etti.

İlk olarak Düzce Valisi Zülkif Dağlı’ya gerçekleştirilen ziyarette Başkan Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Başkanvekili Mithat Yenigün, Kadıköy Şube Başkanı ilyas Bulcay, Düzce Şube Başkanı Selahattin Kudu, Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz da heyette yer aldı. Ziyarette Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Eski Baro Başkanı Ali Dilber de hazır bulundu.

İl yöneticileri ile kısa bir süre sohbet eden Başkanı Aziz Yıldırım, Düzce Valisi Zülkif Dağlı’ya imzalı Fenerbahçe forması hediye ederken, Düzce Valisi Dağlı da çeşitli hediyeler takdim etti.

Başkan Yıldırım ve beraberindeki heyet, günün ikinci ziyaretini Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün’e gerçekleştirdi. Başsavcılık makamında gerçekleştirilen ziyaret, karşılıklı verilen çeşitli hediyelerle noktalandı.

Ziyaretlerden sonra Başkan Yıldırım, Coşkun Yemek Tesisleri’nde Fenerbahçeli üyeler ve bölgedeki Fenerbahçelilerle bir araya geldi. Burada yeni üyelerin üyelik formlarını imzalayan Başkan Aziz Yıldırım, hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar