138 ŞUBEYE ULAŞAN TAVUK DÜNYASI’NDA HEDEF KÖRFEZ ÜLKELERİ !

421

2012 Yılında ilk şubesini açan Tavuk Dünyası 5 yılda 138 şubeye ulaştı. 136. Şubesini Düzce’ye açan Tavuk Dünyası’nda 2018 hedefi Rusya ile başlayan dış pazarda körfez ülkelerine yayılmak. Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu özellikle Suudi Arabistan’dan bu yönde ciddi teklifler alıyoruz. Bu teklifler şuanda değerlendiriliyor dedi.

Düzce Şubesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu; Düzce yatırım anlamında radarımızda olan bölgelerden biriydi ve yıl bitmeden burada da restoranımızı açmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ödüllü lezzetlerimizle hem Düzcelilerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi hem de Düzce’nin en seçkin lezzet ve sosyalleşme adreslerinden olmayı hedefliyoruz.”dedi.

Mumcu, “Farklı lezzetleri ve konseptiyle yeme-içme sektörüne yepyeni bir soluk getiren markamız, sektörde de kendine yeni bir kulvar açtı. Müşterilerimizi çok özel reçetelerle hazırlanmış ve uluslararası ödüllere de sahip lezzetlerimizle; kendilerini rahat ve keyifli bir restoran atmosferinde; üstelik de ‘uygun bir fiyat’ ile ağırlıyoruz. 2017 yılında da gerek müşterilerimiz gerekse de yatırımcılarımızın bize gösterdiği teveccühle birlikte, hızlı büyümemizi sürdürdük. Yılın başından bu yana 30’dan fazla yeni restoran açtık ve bugün itibarıyla da lezzet severlerini Türkiye’nin 33 şehrindeki 138 restoranında ağırlayan bir marka konumuna geldik. Yılın son ayında açılması planlanan şubelerimizle birlikte yeni seneyi, 140’dan fazla restoran ve 300 milyon TL’nin üzerinde bir ciro ile karşılamayı öngörüyoruz dedi. Yurt dışı pazarında da olmayı hedefleriklerini belirten Mumcu Şuanda Rusya ile bu kapıyı araladık. Şuan da Rusya’da birkaç şehirde şubelerimiz var. Yılbaşına kadar bir şube daha açacağız. Körfez ülkeleri bizim önceliklerimiz arasında, özellikle Suudi Arabistan’dan bu yönde ciddi teklifler alıyoruz. Bu teklifler şuanda değerlendiriliyor dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar