ERDOĞAN VALİLİK VE BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ !

559

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti İl Kongresi sonrasında Düzce Valiliği ile Belediye Başkabnlığını ziyaret etti. Erdoğan Valilik Önünde törenle karşılandı. Daha Sonra Düzce ile ilgili genel bilgileri Vali Zülkif Dağlı’dan aldı. Ardından ziyaret anısına Valilik Şeref Defterini imzaladı.

Düzce Valiliğine gerçekleştirdiği ziyaretin ardından belediyeye geçen Erdoğan, belediye önünde bekleyen vatandaşlara hitap etti.

Konuşmasına tüm Düzcelileri selamlayarak başlayan Erdoğan, Düzce’nin bugün kendilerine heyecan, coşku dolu, anlamlı bir gün yaşattığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2017 yılının son gününün yaşandığını dile getirerek, “Az önce Kato’daki kahramanlarla telefonda görüştüm, yiğitlerimizle görüştüm. Düzce’nin selamını onlara gönderdim, onlar da Kato’dan sizlere selam gönderdiler. ‘Terörle mücadelemizi son teröristi bitirinceye kadar devam ettireceğiz. Bu vatan bize emanettir, hiç endişe etmeyin.’ dediler. Biz de dedik ki ‘Bilesiniz ki Düzce’deki her sivil bir neferdir.” şeklinde konuştu.

Erdoğan daha sonra Belediyeye Geçerek Dursun Ay’dan göreve başladığı günden bu yana gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar