AV DÖNÜŞÜ FECİ KAZA

482

Gebze’den av için Gölyaka’ya gelen arkadaş grubu dehşeti yaşadı! İçinde 4 kişinin bulunduğu arazi aracı av dönüşünde Cevizlik mevkiine geldiği sırada sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 150 metrelik uçurumdan yuvarlandı. Kazada 4 kişi yaralandı.

Kaza, Gölyaka Hamamüstü yolu Cevizlik mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, biri arazi aracı diğer otomobil olmak üzere Gölyaka’ya avlanmaya gelen arkadaş grubu avdan dönüyordu. Önden giden otomobilin sürücüsü arkadan gelmesi gereken arazi aracını göremedi. Arkadaşlarını aramak için geriye dönen otomobildekiler arkadaşlarının içinde bulunduğu arazi aracının kaza yaptığını görünce dehşeti yaşadı. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu keskin virajı alamayarak 150 metrelik uçurumdan yuvarlanan otomobil sürücüsü Y.U. ve yanında yolcu olara bulunan A.U. , R.U. , ve M.Y. yaralandı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Civardaki vatandaşların da yardımıyla yaralılar sıkıştıkları yerden çıkarılarak sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalesinin ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve Düzce Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar