BİSİKLET TURU RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURDU

347

Düzce’de dünya evine girecek bir çift, düğün öncesinde gelin arabası gibi süsledikleri bisikletleriyle yüzlerce kişinin yer aldığı 3. Bisiklet Turuna katılarak renkli görüntüler oluşturdu.

Düzce Bisiklet Kulübü tarafından organize edilen ve bu yıl 3.’sü düzenlenen bisiklet turu, “Biziz, Beraberiz, Türkiyeyiz” sloganıyla renkli görüntülere sahne oldu. Düzce’de insanları bisiklete özendirmek ve yoğun trafikte bisikletlilere dikkat çekmek amacıyla yapılan tura Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ile yüzlerce bisiklet sever katıldı. Düğün günlerinde tura gelin arabası gibi süsledikleri bisikletle katılan bir çift ise ilk düğün konvoylarını yüzlerce bisikletliyle yaptı.

 

Bisiklet turu öncesinde bisikletlilerin toplandığı alana düğüne gitmeden önce gelen Esra ve Emre Mat çifti, konvoyun en renkli yüzü oldular. Gelin Esra Mat, başına taktığı duvağı ve damat Emre Mat ise giydiği damatlık ile aynı bisikleti paylaştı. Düzce Bisiklet Kulübü üyesi olduğunu ve söz verdiği için tura geldiğini söyleyen Emre Mat, “Bugün düğünümüz vardı. Ancak ben bisiklet kulübü üyesiyim ve önceden söz vermiştim. Bu turdan çıkıp düğün salonuna gideceğiz. Eşim de bisiklete binmeyi seviyordu ama ara vermişti artık birlikte bineceğiz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar