DÜZCE’Yİ HEP BİRLİKTE TANITACAĞIZ !

483

İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak’ın görevden alınmasının ardından yerine geçtiğimiz hafta göreve başlayan Yeni İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan, bugün makamında basın mensupları ile bir araya geldi.

Taştan, Düzce’nin bu zamana kadar görev yaptığı diğer illere benzediğini ve gelişmekte olan bir il olduğunu belirterek “Çalıştığımın bölgelerle Düzce yapı itibariyle birbirlerine çok benziyor dedi.

Taştan, ”Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcılığı yaparken Isparta’ya müdür vekili olarak tayinim çıktı. Şimdi ise Düzce’de görev yapıyorum. Şu an Düzce’yi tanıma safhasındayım ve sanırım 1 ay içinde bu tanıma safhasını tamamlamış olacağım. Düzce, doğa turizmi olarak Isparta ile benzerlik gösteriyor. Isparta Antalya’ya yakın, Düzce ise Ankara ile İstanbul’un arasında ve bu Düzce için büyük avantaj. Düzce’yi tanıdıkça, gördükçe burada neler yapabileceğimizi hep birlikte gerçekleştireceğiz. Ben Düzce’yi güzel buldum ve bu zamana kadar da bir çok çalışma olmuş. Bu çalışmaları bir adım ileri götürmek için buradayım. İlimizi Potansiyeli yüksek olarak görüyorum. Yerli ve yabancı turistlerin buraya tanıtımla alıştırılması gerekiyor. Bunun için de hep beraber çalışma yapacağız dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar