VALİ DAĞLI TURİZM İÇİN DÜĞMEYE BASIYOR !

753

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu ile birlikte Düzce Havadis Gazetesi ve Bünyesinde bulunan Arel Tur Turizm Seyahat Acentasına ziyarette bulundu.

Vali Zülkif Dağlı ziyarette Turizm Adına Düzce’de yapılan çalışmalardan bahsetti, Düzce’nin Turizmde ilerlemesi için Valilik olarak taşın altına ellerini koyduklarını belirtti. Düzce’nin sahip olduğu potansiyelerle turizm cenneti olduğunu belirterek yerli ve yabancı turistlerin en az bir gün de olsa Düzce’de konaklama yapmaları ve Düzce’yi dolaşmaları için bir çalışma yapacaklarını söyledi. Bu noktada Düzce’deki acenta sahipleri ve otel sahipleri ile toplantı tertiplemeyi planladıklarını belirten Vali Zülkif Dağlı, yeni il Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’ın da atanması ile Düzce’de bu noktada yoğun bir çalışma yapılacağını söyledi. Vali Zülkif Dağlı birlik olunursa Düzce’de Turizmde ilerleme sağlanır diyerek bu noktada turizm faaliyeti gösteren işletmelerin de kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

Düzce Havadis Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü ve Arel Tur Turizm Seyahat Acentası sahibi Ümit Çetin de bu noktada yapılacak tüm çalışmalarda yer alma ve destek olma sözü verdi. Çetin; Düzce’nin artık kabuğunu kırması gerektiğini belirterek yol haritasının belirlenmesini ve birlikte hareket edilerek sonuca varılması gerektiğini dile getirdi.

Ziyarette Vali Zülkif Dağlı Arel Tur’un ofisini gezerek çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar