KSS NİHAYET ASFALTA KAVUŞTU !

358

Köstebek yuvasını andıran yolları yüzünden esnafların büyük sıkıntı yaşadığı ve uzun zamandır gündemi meşgul eden Küçük Sanayi Sitesi’nin asfaltlanması için çalışmalar başladı.

Küçük Sanayi Sitesi yönetiminin altyapı konusunda yaptığı girişimlerin ardından Başkan Dursun Ay asfaltlama için düğmeye bastı.

Mevcut çalışma planını inceleyen Başkan Ay’ın Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine talimat vermesi ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi çevresi ve ara sokakları da dahil olmak üzere toplam 6 km uzunluğundaki alana asfalt serme işlemi başladı.

Başkan Dursun Ay’ın daha önce söz konusu bölgede yeterli altyapı çalışmalarının olmadığı ve yönetim tarafından çözülmesi gerektiği yönünde yaptığı açıklamaların ardından bölgede altyapı haritası çıkarılarak eksikler giderilmişti.

Altyapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Küçük Sanayi Sitesi’nde asfaltlama işlemine başladı. Sitede bulunan esnafların da memnuniyetle karşıladığı çalışmalar kapsamında toplam 6 km uzunluğunda çevre ve ara sokakların asfaltlanması kısa süre içinde tamamlanacak.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumlar